logo

05 Mayıs 2016

ÇEKMEKÖY’ÜN ŞEFFAF MUTFAKLI İŞLETMELERİ

Çekmeköy Belediyesi tarafından yürütülen Şeffaf Mutfak Sağlıklı ve Güvenilir İşletmeler projesine katılan ve denetimleri geçerek Şeffaf Mutfak Bayrağı almaya hak kazanan işletmelerin sayısı artıyor.088a58a4-93c5-4373-84ba-e48cbcb367fa

Çekmeköy Belediyesi’nin 2015 yılının aralık ayında başlattığı Şeffaf Mutfak Sağlıklı ve Güvenilir İşletmeler projesine katılan işletmeler, bayrak ve sertifikalarını almaya başladı. Uzman ekipler tarafından denetlenerek; vatandaşa sağlıklı hizmet veren, güvenli işletmeler olduğu tespit edilen 13 mekan, güven sembolü Şeffaf Mutfak bayrağı almaya hak kazandı. 6 işletmenin de mayıs ayı içerisinde düzenlemelerini yaparak alması bekleniyor.

Zorlu denetimleri geçen güvenli işletmelerin temsilcileri, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıda bir araya geldi. Proje kapsamında yapılacak Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda festivali hakkında işletmeleri bilgilendiren Başkan Poyraz, Çekmeköy’ün ekonomisine önemli katkıda bulunan bu projeye verdikleri destek nedeniyle işletme sahiplerine teşekkür etti.

Güvenin sembolü Şeffaf Mutfak bayrağı ve sertifikasını almaya hak kazanan işletmeler:

Aktaş Et Lokantası

Aranaş Yemek Catering Şirketi

ISS Hazır Yemek/ Çekmeköy Doğa İlkokulu Yemekhanesi

Kahve Durağı

Mura Ekmek Fırını

Swiss Cafe

Nur Abla Karadeniz Sofrası

Sizin Ev Yemekleri

Görgülü Pastanesi

Köylüce

Yılmaz Et Mangal

Süslü Bahçe Restoran

Kasaba Restoran

Share
295 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2