logo

reklam
24 Nisan 2017

CarrefourSA’nın 5 Farklı Konseptte Mağazası Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Hiper, Süper, Mini, Gurme ve sanal market olmak üzere 5 farklı mağaza konsepti ile CarrefourSA, doğrudan müşteri ihtiyaçlarına yönelik perakendecilik yapıyor. Türkiye’de 600’ün üzerinde, dünya çapında 11 binin üzerinde mağaza sayısı ile CarrefourSA, gıda, temizlik, giyim, elektronik, hobi malzemeleri ve geniş bir ürün grubu yelpazesiyle tasarruflu alışveriş yapmak isteyenlerin uğrak noktası.

Hipermarketlerde ürün ve marka çeşitliliğinin yanında Salı Pazarı konsepti, Süpermarketlerinde gıda ağırlıklı alışverişi, Mini marketlerinde kısa zamanda kaliteli alışveriş, Gurme mağazalarında ithal ürünlerin ve kaliteli markaların bir arada bulunabildiği Carrefour marketleri, bunlara ek olarak sanal marketi ile tüketiciler için yakın, keyifli ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı hedefliyor.

 

CarrefourSA konseptleri ihtiyaç duyulan ürün ve müşteri segmentine göre ayrılıyor ve her mağazaya özel kampanya ve indirimler uygulanıyor. Kampanyalarını konsepte özel hazırladığı katalogları marketlerde bulundurarak duyuran CarrefourSA, kataloglarını marka web sitesinde e-broşür olarak da yayınlıyor.

 

CarrefourSA konseptlerinin özellikleri

 

  • CarrefourSA Hipermarketleri, en fazla ürün ve marka çeşitliliğinin olduğu mağazalardır. Sebze, meyve, et, balık, şarküteri, ürünleri, temizlik, kişisel bakım malzemeleri, giyim ve kozmetik ürünleri, beyaz eşya ve küçük ev aletleri, bisiklet, otomobil lastik çeşitleri ve araç bakım malzemeleri, hobi ürünleri, ev tekstili ve fırın gibi çeşitliliği vardır.
  • CarrefourSA Süpermarketleri, gıda ağırlıklı, gıda dışı ürünlerin hipermarketlere göre daha az olduğu mağazalardır.
  • CarrefourSA Gurme mağazaları; ithal ürün, kaliteli marka çeşitliliği ve dünya mutfaklarından lezzetlerin bulunabileceği özel bir konsepte sahip marketlerdir.
  • CarrefourSA Mini marketleri; ürün çeşitliliğinin fazla marka çeşitliliğinin daha az tutulduğu, yüz ölçümü diğer mağazalarına göre daha küçük olan kolay ve pratik alışveriş için tasarlanmıştır.
  • CarrefourSA sanal marketi ise 7/24 açık bir markettir. Site kullanıcıları istedikleri saatte alışverişlerini yapabilir, teslim saati ve teslimat adresi seçme özgürlüğü vardır. CarrefourSA sanal marketi, kampanya ve indirimlerden yararlanılabilen, online kredi kartı ya da kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinin kullanılabildiği bir e-ticaret konseptidir.

 

Carrefour marketlerinin Türkiye genelindeki Hiper, Süper, Mini ve Gurme mağazalarının iletişim bilgilerine ulaşmak için marka web sitesindeki “Mağazalarımız” seçeneğinden il, ilçe ve mahalle bazında sorgulama yapılabilmektedir.

 

Share
93 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2