logo

ÇAPA EĞİTİM’DEN ŞEHİT ÇOCUKLARINA BURS

Müslüm Aktürk/İSTANBUL

 

Çapa Eğitim Kurumları, 15 Temmuz darbe girişimi ile Beşiktaş’taki terör saldırısında şehit düşen polislerin çocuklarına yüzde yüz burs verecek.

Özel Çapa Eğitim Kurumlarının Kurucusu Maksut Konyar, kurum müdiresi Nuray Yılmaz ile birlikte, Bakırköy Emniyet Müdürü Murat Çetiner’e, Beşiktaş’taki terör saldırısı nedeniyle başsağlığı ziyaretinde bulundu. Şehit düşen güvenlik güçlerine Allah’tan rahmet, gazilere de acil şifalar dileyen Maksut Konyar, “Acımız büyük. Derin üzüntüye gark olduk” dedi. Acıları paylaşma adına üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduklarını belirten Konyar, 15 Temmuz hain darbe girişimi ile Beşiktaş’taki terör saldırısında şehit düşen polislerin çocuklarını yüzde yüz burslu okutacaklarını söyledi. Konyar, ayrıca Özel Çapa Bilim Koleji kampüsünün de yer aldığı Bakırköy’de asayişin güzel şekilde sağlanmasından dolayı Bakırköy Emniyet Müdürü Murat Çetiner’in şahsında Bakırköy Emniyet Müdürlüğü Teşkilatı’nın tümünü kutladı.  

HEPİMİZİN ORTAK ACISI

Bakırköy Emniyet Müdürü Murat Çetiner de, söz konusu ziyaret nedeniyle Özel Çapa Eğitim Kurumları’na teşekkür ederek, “Hepimizin ortak acısı, hepiniz aynı acıları yaşıyoruz. Milleti koruma adına görev yapıyoruz. Hepimiz bu vatan uğruna canımızı her zaman verecek bilinçle hareket ediyoruz. Ne olursa olsun dimdik ayaktayız. Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.

Share
1218 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2