logo

Canbeyliler dernek altında birleşti

ŞANLIURFA’DA bir çok aşiret dernek altında toplanırken Şanlıurfa’nın en büyük ve köklü aşiretlerinden Canbeyli aşireti de dernek çatısı altında toplandı.
canbeyliler 1
Aşiret, “Canbeyliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” ismini aldı
Dernek, İş adamı, Muhtar,Esnaf,Eğitimci,Avukat,Yazar,Üniversite Öğrencisi,kanaat önderi ve bir çok tanınan simayı içine alıyor. Birlik ve beraberliği ön planda tutacağız Başkan İbrahim Dağ, Mercekhaber’e yaptığı açıklamada, yapılan istişareler sonrası Canbeyliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni kurduklarını söyledi.
Dağ, amaçlarının tüm Şanlıurfa’yı kapsayan hiçbir siyasi fikir gütmeyen ve birlik ve beraberliği ön planda tutarak dayanışma içerisinde bulunmak olduğunu vurguladı. Başkan Dağ, şöyle konuştu: “Öncelikle Canbeyli ailesi olarak bir arada bulunmak, çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler ile yardımlaşma faaliyetlerinde bulunmak için bu derneğimiz her geçen gün toplantılar düzenleyerek her türlü öneri ve talepleri göz önünde bulundurmaktadır. Derneğimiz için öncelikle yer tahsisini gerçekleştirdik. Derneğimiz için yapacağımız faaliyetlerin daha sağlıklı olması için yönetim kurulu ve listeleri oluşturduk. ve hayırlısıyla derneğimizi kurduk Önümüzdeki günlerde yapacağımız görkemli açılış programına gerekli hazırlıklar yapılmaktadır.” Başkan DAĞ Mercekhaber’e yaptığı açıklamada en önemli hususun benliği bırakıp biz olmamızdır.
canbeyliler 2
canbeyliler 0
canbeyliler

Share
971 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2