logo

reklam

Canbekl,i KARKON Basın Danışmanlığını üstlendi

Bir süre önce Tüm Hukukçular Federasyonu Basın Danışmanlığını üstlenen Gazeteci-Yazar Mehmet Derviş Canbekli, Kısa adı KARKON olan Karadenizliler Konfederasyonu Basın Danışmanlığını da üstlenmiş oldu.

Merkezi Acıbadem olan (KARKON) Karadenizliler Konfederasyonu Yönetim Kurulu ile Karadeniz turuna katılan Mercekhaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Derviş Canbekli, Genel Başkan Sıtkı Ada ile anlaşma sağladı.

Karadenizlilerle aynı kültürü yaşıyoruz diyen Canbekli; “Bizim biri birimizden farkımız yok, hepimiz aynı neslin çocuklarıyız. Bizi ayırmak isteyenler utansın. Karadenize ikinci kez ziyaretim oldu. Birincisi rüya alemiydi, ikincisi ise gerçek anlamda KARKON ile gerçekleşti. Bu görevi üstlenmemi sağlayan başta KARKON Mali işler sorumlusu Serkan Gezmiş’e daha sonra Genel Başkan Sıtkı Ada’ya ve de yönetim kuruluna teşekkür ederim. KARKON’nun adı tartışılmaz elbette çekemeyenlerde olacaktır ama biz doğru yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Genel Başkan Sıtkı Ada ise “Karadeniz turunda bize eşlik eden Mercekhaber Gazetesi ekibine ayrıca teşekkür ederiz” diyerek sözlerine başladı. Başkan Ada birlikte hareket etmekten onur duyduğunu ve bundan sonraki çalışmalarda hep birlikte önemli projelere imza atağını belirtti. Basın danışmanlığına getirilen Canbekli’ye görevinde başarılar diledi.

 

 

Share
210 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2