logo

20 Eylül 2016

CANBEKLİ EĞİTİM SEKTÖRÜNE DE EL ATTI

img-20160920-wa0003

Gülen Gözler Ana okulunda yöneticilik görevini üstlenerek eğitim camiasına adım atan Mercekhaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Derviş Canbekli’yi, Avamhaber.com’dan genel yayın yönetmeni Ayhan Yağız ile Mercekhaber Gazetesi genel yayın yönetmeni Mehmet Zengin ziyaret etti.

Ayhan Yağız yaptığı kısa konuşmada; “Avamhaber ve Mercekhaber Gazetesi ailesi olarak birçok alanda başarılara imza atan değerli meslektaşımız Mehmet Derviş Canbekli kardeşimizi yeni görevi olan ‘Gülen Gözler Anaokulu’ yöneticilik görevinde de başarılı olacağına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Eğitim-öğretim, 2023 Büyük Türkiye hedefine ulaşılmasında önemli saç ayaklarından biri olduğunu ifade eden Mercekhaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Zengin; ” Bugünün ve geleceğin nesilleri Büyük Türkiye’nin kurulmasında önemli aktörler olacaktır. Onların omuzlarında yükselecek ve geleceğimizi onlara emanet edeceğiz. Bu itibarla geleceğimizi emin ellere emanet edebilmek için gençlerimizi ‘Büyük Türkiye’ ideali ile yetiştirecek eğitimcilere ve yöneticilere ihtiyacımız var. Siz bu ihtiyaca katkı sağlayacağınızdan şüphem yoktur. Allah utandırmasın!” ifadelerini kullandı.

img-20160920-wa0002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jpeg

Jpeg

Jpeg

MERCEKHABER GAZETESİ/ AVAMHABER.COM

 

Etiketler:
Share
470 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2