logo

ÇAĞLAYAN’DAN 23 NİSAN BİSİKLET ŞENLİĞİ

Şanlıurfa Özel Çağlayan İlkokulu ve Ortaokulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde “Bisiklet Şenliği” düzenledi.61f7390e-06c8-4f87-b696-7599075a257c

Okul bahçesinde düzenlenen Bisiklet Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.

Düzenlenen bisiklet şenliğinde öğrenciler hünerlerini sergiledi.

Türk bayraklarıyla süsledikleri bisikletleriyle zamana karşı yarışarak düzenlenen zor parkuru tamamlamaya çalıştılar.

Çocukların coşkusu, velilerin heyecanı görülmeye değerdi. Veliler de parkuru çocuklarıyla beraber onlara destek vererek tamamladı.

Bisiklet Şenliğinde dereceye giren öğrencilere okul idaresi tarafından madalyalar verildi.

Etkinliğe katılan tüm öğrenciler birbirinden güzel hediyelerle ödüllendirildi. Böylece Bisiklet Şenliğinin kaybedeni olmadı.

Etkinliğe katılan velilere “ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında böyle bir etkinlik düzenlediği için okul idaresine ve beden eğitimi öğretmenimiz  Ömer Faruk Aktürk’e teşekkür ederiz” dediler.

Okul Müdürü Mustafa ÜSKÜPLÜ yaptığı konuşmada “Her yıl 23 Nisanlarda bir coşku kaplar yüreğimizi. Çalınan bağımsızlık bestesidir kulaklarımıza. Bestekarı Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olan. Notaları; vatan, millet, bayrak ve bağımsızlık sevgisi…

Bu destanı yazan ve çocuklarımıza armağan eden başta büyük asker ve devlet adamı  Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman ecdadımıza; tüm şehit ve gazilerimize minnet ve şükranlarımızı arz ederiz “ dedi.

Share
238 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2