logo

19 Haziran 2016

ÇAĞLAYAN’DA KARNE SEVİNCİ

3Şanlıurfa Özel Çağlayan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri karne sevincini eski Çağlayan mezunlarıyla birlikte yaşadılar.
Öğrencilere karnelerini 2004 eğitim-öğretim dönemi Çağlayan mezunlarından mimar Mustafa ACAR, mimar Berna GERGERLİ ve avukat Helin KARATAŞ verdiler.
Ortaokulda rehber öğretmenleri olan Beden Eğitimi hocası Ömer Faruk AKTÜRK’ün daveti üzerine eski okullarına gelen öğrenciler duygu dolu anlar yaşadılar. Çok heyecanlandıklarını arkadaşlarıyla yaşadıkları mutluluk dolu anılarını tazelediklerini ifade ettiler.
Eski mezunlardan Berna GERGERLİ “Ömer Hoca’mın daveti beni çok gururlandırdı. Yıllar sonra tekrar Çağlayan’a gelmek mutluluk verici. Çocukluğumun en güzel zamanlarını burada geçirdim. Eğitim-öğretim hayatıma katkılarından dolayı Çağlayan’a ve özellikle Ömer Hocama çok şey borçluyum” dedi.
Mustafa ACAR “ 8 yıllık eğitim hayatımın son 5 yılında beden eğitimi hocalığını ve abiliğini yapan Ömer Hocamın öğrencilerine karne vermek gurur vericiydi. Bu duyguyu yaşatan Ömer Hocam’a ve Çağlayan’a teşekkür ederim” dedi.
Beden Eğitimi Öğretmeni Ömer Faruk AKTÜRK “önceki yıllarda mezun etmiş olduğum öğrencilerimi bir meslek sahibi olarak görmek beni çok gururlandırdı. Karne sevincimize ortak olan eski öğrencilerime teşekkür hayatlarında başarılar dilerim” dedi.
Okul Müdürü Mustafa ÜSKÜPLÜ “26 yıllık özel okul tecrübesiyle Çağlayan Okullarının yetiştirdiği pırıl pırıl gençleri gördükçe büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyorum. Çağlayan mezunu doktorları, avukat, mimar, mühendis ve eğitimcileri gördükçe Şanlıurfa’mız ve güzel ülkemiz adına iftihar ediyorum” dedi.

Share
387 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2