logo

29 Ekim 2015

Çabuk;“Şer odaklarına fırsat vermeyin”

Toki Aydınlı konut maliklerini ziyaret eden Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk konutlarda yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı.

0

TOTAKDER Başkanı Nevzat Ertekinoğlu, Başkan Vekili Gazeteci Mehmet Derviş Canbekli, Kadın Kolları Başkanı Neslihan Ulupınar ve yönetim ile birlikte sakinleri ziyaret eden Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk Toki’de yaşanan sorunları not alarak bizzat ilgileneceğini belirtti.

12105795_10153685430809469_8785488694932072190_n

Toki’de yaşanan sorunları en iyi bilenlerden biri olduğunu, ancak gözle görülmese de birçok hizmetleri zamanla yaptıklarını, yinede yeterli olmadığını, yapılması gereken çok işlerinin olduğunu anlatan Başkan Çabuki; ” Biliyorum eksiklerimiz çok Yolları, Camiyi, Sağlık ocağını, Parkları, Spor aletlerini, Tel örgüleri, hatta bizim sorumluluğumuzda olmadığı halde su depolarını bile değiştirdik.  Halen eksikleri tespit edip çözmeye çalışıyoruz. Ama en çok asansör sorunlarınızın olduğunu biliyoruz bizim yetkimizde olmadığı halde görüşmelerimiz devam ediyor. Fakat vatandaş Toki yönetimi ile ilgili sorunları da bizimle paylaşıyor yetkimiz olmadığı halde el atıyoruz” dedi.

IMG_0981

Bir vatandaşın seçimlerle ilgili sorusunu yanıtlayan Başkan Çabuk;” Önümüzde seçime iki gün kaldı. Pireye kızıp yorganı yakmayalım. Ülkenin istikrarını düşünmek lazım. Bazı dış odaklar büyümemizi çekemiyor. Bize ihtiyacı olan birçok millet var. İslam âlemi dört gözle bu seçimi bekliyor. İnanın Afrika ülkelerine bile el atıyoruz bizde halen Osmanlı ruhu yaşıyor. Komşunuz aç iken bizler tok gezemeyiz.  Onların bize ihtiyacı varken bizler yok diyemeyiz. Bu seçim hepimiz için çok önemli kardeşi krdeşe kırdırmaya çalışıyorlar. Alet olmamalıyız. Kimlerin kime hizmet ettikleri ap açık ortada. Geçen seçimlerde milletimiz eksikleri ve yanlışları gördü Ak Partiye tepkisini sandıkta koydu. Ak Parti de bu seçimde gereken önlemleri aldı ve milletim ne istiyorsa haklıdır dedi. Eksikler bir bir ele alındı. Çözüme kavuşması için gerekli çalışmalar başlattı. İnanıyorum milletimiz gereğini yapacak şer odaklarına fırsatı vermeyecek inşallah” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

 

IMG_0985

 

 

 

Share
534 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2