logo

28 Kasım 2015

BÜYÜKŞEHİRİN HİZMETLERİ GÖZ DOLDURUYOR

ÖÖMÖMÖMÖŞanlıurfa merkez ve tüm ilçelerde çalışmalarını özverili bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Harran ve Akçakale’nin yol standartlarını yükseltirken vatandaşların da takdirini topluyor.

 

Harran İlçesi’nde Hayati Harrani Hazretlerinin Türbe ve Camisinin yer aldığı Hayati Harrani Caddesi, İmam Bakır Caddesi ve Küçük Sanayi Sitesi’ni beton parkeyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi ilçe merkezinde yapımını tamamladığı 10 dönümlük parkı vatandaşların hizmete sundu.

 

Mesire keyfini yeni parkta yaşadıklarını ifade eden Harranlılar, ilçeye yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür ettiler.

 

Hayati Harrani, İmam Bakır ve Sanayi sitelerinde 86 bin metrekare beton parke, stabilize, asfalt ve bordür çalışmalarını gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi ekipleri ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleriyle koordineli bir şekilde ilçenin alt ve üst yapı sorunun çözüyor.

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından Harran Sanayi Sitesinde yürütülen beton parke çalışmalarından dolayı memnuniyetliğini dile getiren bölge esnafı Muhammed Dağ, “Uzun yıllardır yollarımız yoktu, kış ayları çamur içerisinde gidip geliyorduk. Şuanda yollarımız parkeyle buluştu. Çok memnunuz Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum” dedi

 

AKÇAKALE KIRSALI MAHALLELERİ BÜYÜKŞEHİRLE DEĞİŞİYOR

 

Akçakale’nin yaşam kalitesini yükseltmek için alt ve üst yapı çalışmalarıyla vatandaşlardan takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, gerek ilçe merkezinde gerekse kırsal mahallerde dur durak bilmiyor.

 

Beton parke, stabilize, asfalt, bordür, çevre düzenlemesi gibi çalışmalarıyla bölge vatandaşının beklediği hizmetleri bir bir sunan Büyükşehir ekipleri, özverili çalışmalarıyla takdir topluyor.

 

bugüne kadar Akçakale’de yapılan 192,5 kilometre stabilize yol, 105 kilometre sathi asfalt, 26 kilometre sıcak asfalt, 125 bin metrekare beton parke ile bölge halkına hizmetlerinden dolayı Ali Yavuz adlı vatandaş, “Allah razı olsun mahallemiz ve ilçemiz yapılan hizmetlerle birlikte değişmeye başlıyor. İnşallah ilerleyen zamanlarda da bu tür çalışmalarımız sürer Allah razı olsun. Başkan Nihat Çiftçi’ye teşekkür ediyoruz” dedi.

Share
194 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2