logo

reklam

Büyükçekmece’ye Milletvekili Akını

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekilleri, AK Parti’nin oy oranını %8 arttırdığı ilçe olan Büyükçekmece Teşkilatı’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

1..Ak Parti Büyükçekmece ilçe başkanı Hatice Bozdağ ziyaret vesilesiyle yaptığı konuşmada “Kurulan kirli ittifaklara rağmen teşkilatımız  İstiklal şairi Mehmet Akif ERSOY’un dediği gibi  “..garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar,benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var..”  diyerek eşsiz bir mücadele örneği sergiledi.

Teşkilatımız dik bir duruş, doğrudan yana tavır, çalışanın yanında yer alan irade, haksızlıklara ve adaletsizliklere karşı çıkan bir anlayışla yurdun dört bir yanında alın teri döktü, emek verdi. Bu süreçte engeller bizi yıldırmadı, kararlılığımızı daha da güçlendirdi.  Karşımıza çıkan tüm güçlüklerde başarımızın değerini artıran süsler oldu.

Böylesine şanlı ve yürekli bir mücadelemizi 1 Kasım zaferiyle süsledik. Bu vesileyle teşkilat mensuplarımızı yürekten kutluyorum” dedi.

 

Ziyarette tüm vekiller teşkilata ayrı ayrı teşekkür konuşması yaptı. Son olarak söz alan Tarım ve Köyişleri Eski Bakanı Dr. Mehdi Eker yaptığı konuşmada “Büyükçekmece ilçesinin oy oranını %8 arttırması son derece önemli bir başarıdır. AK parti 7 Haziran seçimlerine nazaran 3. Bölgeden 3 vekil daha çıkarmayı başarmıştır. Bu yönüyle Büyükçekmece esasen Türkiye şampiyonudur.” dedi.

Mehdi Eker, “Aşkla çalışan ve bu başarıya imza atan Büyükçekmece teşkilatını tebrik ediyor ayrıca özgün çalışma metoduyla seçim sonuçlarına yaptığı katkıdan dolayı teşekkür ediyorum” diye ekledi.

Ayrıca Prof.Dr. Mustafa Şentop , Serap Yaşar, Feyzullah Kıyıklık, Erkan Kandemir, Abdullah Başçı,Mehmet Muş birer teşekkür konuşması yaptı. Teşkilat mensuplarının milletvekillerine yoğun ilgi gösterdiği program son buldu.

Share
670 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2