logo

10 Mart 2016

Büyükçekmeceli eğitmenlerden müzik ziyafeti

1Büyükçekmece Belediyesi muhteşem bir müzik şölenine daha ev sahipliği yaptı.

Kültür ve sanat ekinlikleriyle Büyükçekmece’nin adını tüm dünyaya duyuran Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece’nin 2016 yılında farklı etkinliklere ev sahipliği yapacağını açıkladı.

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Barış Manço Kültür, Sanat, Eğitim Merkezi eğitmenleri muhteşem bir müzik ziyafetine imza attı.

Sanatseverlerin ilgisi yoğun oldu

Dünya Kostümleri Müzesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe yoğun ilgi gösteren sanatseverler, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün sanata ve sanatçıya verdiği önemden ötürü mutluluk duyduklarını belirtti. Gerçekleşen müzik dinletisi sonunda, Büyükçekmece Gönüllüleri sorumlusu Gülseren Çiçekçisoy tarafından Halk Akademisi eğitmenlerine çiçek takdim etti.

Renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak

Kültür ve sanat etkinliklerine her gün bir yenisini ekleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Etkinliklerimize Büyükçekmece halkının yoğun ilgi göstermesi beni mutlu ediyor. Sanata ve sanatçıya vermiş olduğunuz değerden ötürü hepinize teşekkür ediyorum. 2016 yılında da çok farklı ve renkli kültür sanat etkinliklerini Büyükçekmece ailemizle buluşturacağız” şeklinde konuştu.

Share
205 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2