logo

28 Ocak 2016

Büyükçekmeceli çocuklar çok daha mutlu

2..Büyükçekmece Belediyesi’nce modernize edilen ve sömestr tatili için hazırlanan parklar çocukların mutluluk kaynağı oldu.

Sömestr tatilinin başlaması ile birlikte Büyükçekmeceli çocuklar parklara akın etmeye başladı.

Çocuklar mutlu aileler huzurlu…

Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sömestr tatili için yenilenen parklar çocuklar tarafından büyük rağbet görüyor. Büyükçekmece Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe geneline bir yandan yeni parkla kazandırırken diğer taraftan da mevcut parklarda modernize çalışması yapıyor. Sömestr tatilini de göz önünde bulunduran Büyükçekmece Belediyesi, mevcut parklara çocukların hem spor yapabilecekleri hem de oyun oynayabilecekleri yeni aletler yerleştirdi. Güneşli havalarda parklara akın eden çocuklar, renkli görüntüler verirken, kendileri için yenilenen oyun aletleriyle tatillerini eğlenceli bir şekilde geçiriyorlar.

“Büyükçekmece’de yaşamam ayrıcalıktır”

Çocukların parklarda ilk ders yılı yorgunluğunu attıkları ve eğlenceli zaman geçirdiğini aileler de çocuklarına bu imkanları sunan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkür etti. Sadece çocukları için değil kendileri için yenilenen fitness aletleri sayesinde daha sağlıklı kaldıklarını belirten aileler Büyükçekmece’de yaşamanın her zaman bir ayrıcalık olduğunu belirttiler.

Share
226 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2