logo

26 Mart 2016

Büyükçekmece’de Dijital Kütüphane dönemi başlıyor!

2Büyükçekmece Belediyesi, ilçe halkının kültür, sanat ve spor etkinliklerini anında takip edebilmeleri için mobil dijital kütüphane uygulamasını hayata geçiriyor.

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Marmara Belediyeler Birliği ve Marmara Üniversitesi işbirliğiyle hayata geçirilen dijital kütüphane projesini Büyükçekmece halkının hizmetine sunuyor.

 

İsteyen herkes ücretsiz yararlanabilecek

 

Büyükçekmece Belediyesi online belediyecilik uygulamalarında önde gelen belediyeler arasında yer almayı sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta başında e – belediyecilik uygulamasını hayata geçiren Büyükçekmece Belediyesi, belediye yayınları, dergiler, gazeteler, kitaplar, kültürel ve sanat etkinliklerinin duyuru broşürleri, etkinlik takvimleri başta olmak üzere pek çok yayını dijital ortama aktararak, ilçe halkının mobil ulaşımını sağlayacak. Dijital Kütüphane  hayata geçtikten sonra isteyen herkes Android ve IOS tabanlı cihazlarına uygulamayı ücretsiz olarak indirebilecek.  Marmara Üniversitesi Öğretim Görevlisi Bilal Eren tarafından Büyükçekmece Belediyesi’nin ilgili birimlerine bir sunum yapılarak, program tanıtıldı.

Share
282 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2