logo

17 Şubat 2016

Büyükçekmece’de Deja Vu çoşkusu

01Büyükçekmece Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği Deja Vu konseri, Atatürk Kültür Merkez’ini dolduran yüzlerce müzikseveri coşturdu.

Orhan Şanlıel’in şefliğinde Öykü Gürman’nın güzel sesiyle doyumsuz bir müzik gecesi yaşayan Büyükçekmece halkı, gerçekleşen konserde şarkılara eşlik etti.

“Müzik iyileştirir”

Gerçekleşen Deja Vu konserinde zaman zaman sanat sever Büyükçekmece halkıyla sohbet eden sanatçı Öykü Gürman, sanatın önemine değinerek; “Müziksiz bir yaşam olmaz. Müzik insanı iyileştirir, tüm yaraları sarar” diyerek geçmişten günümüze eserleri farklı yorumuyla seslendirdi. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü temsilen geceye Belediye Başkan Yardımcıları Başak Sancar ve Serap Erdil katıldı.

“Sanata ve sanatçıya değer veriyoruz”

Konser sonrasında sahneye çağrılan Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, Başkan Akgün’ün sevgi ve saygılarını ileterek, “Büyükçekmece, Belediye Başkanımız sayın Dr. Hasan Akgün’ün öncülüğünde sanata ve sanatçıya değer veren bir kent. Bu akşamda burada bunu gördük. Bizlere unutulmaz bir müzik gecesi yaşattığınız için teşekkür ederiz” dedi.

Share
229 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2