logo

26 Şubat 2016

Büyükçekmece muhteşem bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor

14536786-3c71-46e6-8c80-49d898153991Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi eğitmeni Ahmet Şahit ve öğrencilerinin eserlerinden oluşan sergi Büyükçekmeceli sanatseverleri büyüledi.

Kültür ve sanat kenti Büyükçekmece’nin mimarı Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün bu yöndeki talimatları doğrultusunda etkinlikler hız kesmeden sürüyor.

Kültür ve sanat kenti Büyükçekmece

Büyükçekmece Belediyesi halk Akademisi eğitmeni Ahmet Şahit ve öğrencilerinin eserlerinden oluşan yağlı boya resim sergisi Atatürk Kültür Merkezi İbrahim Çallı sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluştu.  Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü temsilen sergiye katılan Başkan Yardımcısı Başak Sancar, “Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün sayesinde artık tüm dünya Büyükçekmece’yi bir kültür ve sanat kenti olarak tanımaktadır. Bunda siz sanatçıların ve sanatsever Büyükçekmece halkının katkısı çok büyüktür. Bugün açılışını yapmış olduğumuz resim sergisinde de yine birbirinden güzel çalışmalar yer alıyor. Bu serginin açılışında Ahmet Şahit hocamızın ve öğrencilerimizin çok büyük emeği var. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yağlı boya çalışmalarını inceleyen Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, Ahmet Şahit ve öğrencilerine emeklerinden dolayı teşekkürler ederek çiçek ve hediye takdim etti. Sergi, 29 Şubat Pazartesi akşamına kadar gezilebilecek.

Share
241 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2