logo

02 Eylül 2015

Büyükçekmece Belediyesi’nin acı kaybı

Büyükçekmece Belediyesi Teknik Başkan Danışmanı Reşat Akçay’ın ani ölümü mesai arkadaşları tarafından büyük üzüntüyle karşılandı.

3

İstanbul’da pek çok belediyede yapmış olduğu görevlerde elde ettiği başarılı çalışmalarla “belediyeciliğin duayeni” olarak bilinen aynı zamanda da Beykent Üniversitesi Öğretim Görevlisi olan Reşat Akçay (70) geçirdiği kalp krizi sonucunda yaşamını yitirdi.

 

“Hepimizi derinden sarstı”

 

Büyükçekmece Belediyesi’nde uzun yıllardır Teknik Başkan Danışmanı olarak görev yapan Akçay’ın ani vefatı belediyedeki mesai arkadaşlarını derinden üzdü.

Akçay’ın ani vefatının kendisini çok üzdüğü ve inanamadığını belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Çok sevdiğim mesai arkadaşım, ağabeyim Reşat Akçay’ın Büyükçekmece ve İstanbul’a önemli hizmetleri olmuştur. O’nu böylesine ani kaybetmek herkes gibi beni de derinden sarstı. Reşat ağabeyin hatıraları bizimle beraber yaşamaya devam edecek, onu hep kalbimizin en güzel yerinde yaşatacağız. Allah rahmet eylesin ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum” ifadesini kullandı.

 

Büyükçekmece’de defnedilecek

 

Reşat Akçay’ın cenazesi 3 Eylül Perşembe günü, ikindi namazını müteakip Ataköy 5. Kısım Camii’nden kaldırılacak, Büyükçekmece eski mezarlığına defnedilecek.

 

Share
366 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2