logo

Büyükçekmece Belediyesi zabıta ekipleri göz açtırmıyor

Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını tehdit eden seyyar satıcıya göz açtırmıyor.1378383_10151883762299637_1058268167_n

Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarının vazgeçilmezi olan Kordonboyu’nda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İzin verilemeyecek

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün talimatıyla Kordonboyu’nda hummalı bir çalışmaya giren zabıta ekipleri, hijyenik şartlara uygun olarak satış yapmayan seyyar satıcılara tebligat yaptıktan verilen sürenin dolmasının ardından arabalarını kaldırdı. Hijyen kurallarına uymayan ve halkın sağlığını tehdit edecek şekilde satışa yapan seyyar satıcılara izin verilmeyeceğini belirten zabıta ekipleri denetimlerin sıklaştırılarak sürdürüleceğini de ifade ettiler.

“Halkın sağlığıyla oynatmayız”

Kordonboyu’nda başlatılan çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, müdürlüklerimizin başlatmış olduğu çalışmalar aralıksız devam ediyor. Kordonboyu’ndan sorumlu zabıta timlerimiz de gerekli çalışmalarını sürdürürken vatandaşların sağlığını göz önüne alarak gerekli uyarıları yapıyor. Bizim için önemli olan vatandaşımızın sağlığıdır. Bunu tehdit eden her ne varsa gerekli işlemlerle karşılaşacaktır” dedi.

 

Share
320 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2