logo

29 Ocak 2016

Büyükçekmece 2016 yılı TEOG sınavlarında da iddialı

04Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi ücretsiz TEOG kursları 2016 yılında da tüm hızıyla devam ediyor.

2015 yılında TEOG birincisi çıkaran Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi 2016 yılında da aynı başarıyı göstermekte kararlı.

Öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor

Karne tatiline giren öğrenciler hafta içi dört gün boyunca Büyükçekmece Belediyesi ücretsiz Halk Akademisi kurslarına katılarak TEOG sınavına özverili bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor. Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen ve Sosyal Bilgiler derslerinden faydalanan öğrencilerin TEOG kurslarına ilgisi yoğun. Büyükçekmece Belediyesi’nin ücretsiz  TEOG kurslarına katılan 4-5-6-7 ve 8. sınıf öğrencileri yoğun bir ders dönemi sonrasında önümüzdeki 1 hafta tatil yapacak. Mayıs ayında son bulacak olan TEOG dersleri sonrasında Büyükçekmece, Tepecik, Celaliye, Kumburgaz ve Sinanoba bölgelerinden kursa katılan öğrenciler için yılsonu mezuniyet töreni gerçekleştirilecek.

“Geleceğe en iyi şekilde hazırlanıyorlar”

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi kurslarının öğrencilere büyük yarar sağladığını, 2015 yılı TEOG sınav sonuçlarında elde edilen başarılarının da bunun bir kanıtı olduğunu belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Belediyemizin yıllardır tamamen ücretsiz olarak sürdürmüş olduğu kurslarımızdan her dönem başarılı öğrencilerin çıkması ne kadar doğru iş yaptığımızı gösteriyor. Büyükçekmece’deki okullarımıza devam eden öğrenciler, okul sonrasında Halk Akademisi kurslarına gelerek hayata en iyi şekilde hazırlanıyor ” dedi.

Share
256 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2