logo

16 Mart 2016

BÜYÜK ANADOLU KARDEŞLİK DERNEĞİNDEN EĞİTİME KATKI

7Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği İstanbul Çengelköy Fatih Ortaokulu’ndan temin edilen 5 adet projeksiyon cihazı ile 5 adet tam donanımlı bilgisayardan oluşan teknoloji setini Şanlıurfa Ceylanpınar Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gönderdi.

Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği Başkanı Reyhan Aydın, dernek olarak amaçlarının eğitime destek vermek ve katkı sağlamak olduklarını söyledi.

Eğitime sağlanan katkının, geleceğe yapılan yatırım olduğunu belirten Aydın ” Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği olarak, Ceylanpınar Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edilmek üzere 5 adet tam donanımlı bilgisayar ve 5 adet Projeksiyon cihazından oluşan teknoloji setini Şanlıurfa’ya gönderdik. Öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamaya ayrı bir önem veriyoruz. Daha önceki çalışmalarımızda ülkemizin farklı bölgelerine sunduğumuz kitap desteğine bu kez Şanlıurfa ilimize teknoloji desteği sunarak sürdürüyoruz. Eğitimde teknolojinin katkısı yadsınamaz bir gerçek. İletişim çağında ülkemizin neresinde olursa olsun teknolojinin nimetlerinden öğrencilerimiz istifade etmelidir. Bunu başarmak için de tüm dernek gönüllülerimizle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” dedi.

” VEREN EL, ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR ”

Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği Başkanı Reyhan Aydın, İstanbul Çengelköy Fatih Ortaokulu Müdüresi Dilek Arüv ile Ceylanpınar Milli Eğitim Müdürü sayın Ahmet Kılıç beye teknoloji setinin gerek temininde, gerekse ihtiyaç sahibi okullara ulaşmasında sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Aydın, okullarda ” Fatih Projesi “ne geçen, dolayısıyla ellerindeki teknoloji ürünlerini değerlendirmek isteyen okullarla işbirliğine hazır olduklarını ifade ederek ” Bizim kültürümüzde ‘ Veren el alan elden daima üstündür ‘.

Fatih Projesi’ni uygulamaya koyan okullarda kullanılmayan bilgisayar, projeksiyon cihazı gibi eğitime katkı sağlayacak teknolojik eğitim malzemelerini lütfen atıl vaziyette bırakmayalım. Bu cihazları ihtiyacı olan okullara gönderelim. Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği bu konuda her türlü yardıma hazırdır. Amaç eğitime katkı sağlamaksa eldeki her türlü imkan değerlendirilmelidir. İhtiyaç fazlası bilgisayarları lütfen ihtiyaç sahibi okullara ulaştırmaya gayret edelim. Eğitime yapılan yatırım, ülkemizin geleceğine yapılan yatırımdır. ” ifadelerini kullandı.

Share
250 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2