logo

27 Mayıs 2016

BUCASPOR GELECEĞİN YILDIZLARINI URFA’DA ARIYOR

TÜRKİYE’DE FUTBOL ALT YAPI VE AKADEMİSİ İLE BAŞARILI İŞLERE İMZA ATAN BUCASPOR FUTBOL AKADEMİSİ GELECEĞİN YILDIZ ADAYLARINI SEÇMEK İÇİN 30 HAZİRANDA URFA’YA GELİYOR.1.

Türkiye’de futbol alt yapısı ile gündemden düşmeyen ve yetiştirdiği yıldız futbolcuları Türkiye’de ve Avrupa’da futbol kulüplerine kazandıran Bucaspor Futbol akademisi geleceğin yıldız adaylarını belirlemek için 30 Haziran’daUrfa’ya geliyor.

Bucaspor futbol akademisi İzmir’de kendi tesislerinde yaptığı seçmelerle yetinmeyerek Türkiye’nin birçok bölgesinde düzenlediği alt yapı seçmelerini geçen sezon olduğu gibi  bu sezonda Urfa’da  gerçekleştirecek.İzmir merkez Buca akademi tesislerinde yapılacak seçmelerle aynı özelliği taşıyacak olan Urfa seçmelerinin amacı İzmir’e gitmeye her anlamda sorunluları olan çocukları kazanmak ve futbola her bölgeden yeni isimler kazandırmak amacıyla düzenlenecek.

Urfa’da yapılacak olan seçmelere Bölge illeri:Adıyaman,Diyarbakır,Mardin,Batman gibi yakın çevre illerindende katılımlar kabul edilecek.

Seçmelerin yaş grupları  ise şöyle;**2003-2004 **2002 **2001**2000 **1999-1998 doğumlular katılabilecek.

Seçme ücretleri 50 TL’ ve ayrıca hiçbir ücret olmayacak bunun karşılığında’da ise sporcuların seçmelerde giymesi için forma, şort ve tozluk hediye edilecektir.

Bunun yanı sıra sporcuların seçmelere katılabilmesi için sağlık raporu(Seçmelere katılan tüm sporcular alacaktır, bağlı bulunduğunuz sağlık ocağından alınabilir), tekmelik ve krampon getirmeleri zorunludur.

Bucaspor akademisi Urfa seçmeleri 30 haziran sabah 08.00’da Gap Arena stadyumu kompleksinde sentetik sahada gerçekleşecek.irtibat telefonu 0 553 678 20 63.

Kaynak/ urfaduru haber

Share
433 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2