logo

16 Mayıs 2015

BU KEZ YATIRIM PATİLERE

5454545454Beylikdüzü Belediyesi “Pati Park”ı hayvanlar için hizmete açtı. Dört yüz metrekare alan içerisine konumlandırılan parkta otomatik suluklar, oyun alanları, atık bidonları patili dostlar için yerleştirildi.

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü bu kez hayvanlar ve sahiplerinin güzel ve rahat vakit geçirebilmeleri için çalıştı, Pati Park’ı onlar için hizmete açtı. Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Sezen Aksu Parkı içinde dört yüz metrekare alan içine konumlandırılan park Beylikdüzü’nde bir ilk.

Oyun Parkurları Kuruldu

Minik patilerin enerjilerini rahatça atabilmeleri ve arkadaşlarıyla oynayabilmeleri için atlama ve tırmanma platformları, oyun tüneli, iki adet otomatik suluk parkın uygun yerlerine yerleştirildi. Hayvan sahipleri için de uyarı levhalarının bulunduğu parkın içerisinde hayvan dışkısı atık bidonları da bulunuyor.

Vatandaşın Fikirleri Bize Yol Gösterdi

Açılışı hayvan severler ile birlikte gerçekleştiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Vatandaşımızın bize yol göstermesi, fikir vermesiyle bu park oluştu. Bu tip parkları tespit edip ihtiyaçları belirlersek daha birçok yere Pati Park yapmış olacağız. Hayvanlarımızın burada eğlenceli günler geçirmesini diliyorum” diye konuştu. Park için Başkan İmamoğlu’na teşekkür eden hayvan sahipleri, bu tip parkların hayvanların doğası ve sosyalleşmeleri açısından büyük fayda sağlayacağına da dikkat çekti.

Share
297 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2