logo

01 Mayıs 2015

“Bozovalı kadınlar yalnız değil”

13Bağlı, Bozovalı kadınlarla;

“Bozovalı kadınlar yalnız değil”

 

AK Parti MKYK üyesi Şanlıurfa Milletvekili adayı Prof.Dr. Mazhar Bağlı, Bozovalı kadınlarla buluştu.

Seçim çalışmalarını gece gündüz demeden aralıksız sürdüren Şanlıurfa AK Parti Milletvekili adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Bozovalı kadınlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

İlk olarak Bozova merkezinde düzenlenen mitingde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Prof.Dr. Bağlı, esnafı tek tek dolaşarak sorunlarını ve taleplerini dinledi.

 

Kadınlara pozitif ayrımcılığı başlattık

Esnaf ziyareti de yapan Bağlı, sorunlarının çözümü konusunda elinden gelen gayreti göstereceğini ve her zaman yanlarında olacağını söyledi.

Daha sonra Bozova Milli Eğitim Konferans salonunda çok sayıda kadınla bir araya gelen Prof.Dr. Bağlı, Kadının toplumdaki önemine değindi.

AK Parti Genel Merkez Sosyal İşler Başkan Yardımcısı olduğunu belirten Prof. Dr. Mazhar Bağlı, AK Parti olarak Türkiye’de ilk kez Kadınlara pozitif ayrımcılığı başlattıklarını vurguladı.

 

Kadınların sorunlarını çözmek için buradayım

Bozovalı kadınların artık yalnız olmadığını belirten Mazhar Bağlı, “AK Parti aday adaylığı sürecinde ilk olarak özellikle burayı seçtim. Şanlıurfalı olarak sizlerin kadınların sorunlarını artık çözmek için buradayım. AK Parti demek gelecek demek, bir an olsun kendinizi Suriye’de ve Mısır’da olduğunuzu düşünün ne kadar zengin olursanız olun kimse buralarda yaşamak istemez. Biz AK Parti olarak siz Kadınların özgür geleceğine, düşüncesine saygı göstereceğine emin olabilirsiniz” dedi.

 

Kadınların sorularını cevaplandıran Şanlıurfa AK Parti Milletvekili adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı’ya Şanlıurfa AK Parti Millet Vekili adayı Hamide Sürücü, AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü ve Bozova Kadın Kolları Başkanı Dilek Kara da eşlik etti.

 

Share
257 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2