logo

20 Şubat 2016

Bozova İlçe Danışma Meclisi

2df29e47-7fb5-448e-b8f4-ef669a339b69AK Parti Bozova İlçe Başkanlığı her ay yapılan İlçe Danışma Meclisi toplantısını icra etti.

Danışma Meclisi toplantısı AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Başkanlığında yapıldı. Toplantı Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanının yaptıkları sunumlar ile devam etti. Toplantıya AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Bozova İlçe Başkanı Mehmet Akgün, İl Teşkilat Başkanı Bahattin Yıldız, İl Dış İlişkiler Başkanı İbrahim Kaymaz, İl Yerel Yönetimler Başkan Cemil Çadak, İl Yönetim kurulu üyesi Aziz Badıllı ve çok sayıda Partili katıldı. Beyazgül; Türkiye’de genelinde 81 İl İçin Şanlıurfa 2’nci sırada bunun için herkese teşekkür ederim bu başarı halkın başarısı dedi.

AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada şunları söyledi. “ Burada Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Faruk Çelik ile kadınların katılımıyla yaptığımız çok başarılı bir çalışma oldu bundan dolayı hanım efendilere de bir defa daha teşekkür ediyoruz. Ben biliyorum Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve ana kademe Başkanlarımızı ve yönetimini bütün faaliyetlerimizde Şanlıurfa’da gördük. Artık onlarla bir aile gibi olduk ve çok memnun kaldık. Fakat bir şeyden bahsetmeden geçemeyeceğim bakınız bir teşkilat çalışması içerisindeyiz. Bunun adı Başkanımızın dediği gibi Danışma Meclisi. AK Parti Olarak bir çalışma da performans ölçülüyor. Biz burada nasıl performans ölçüyorsak Ankara da bizim orada karnemize bakıyor performansımıza bakıyor. Yönetim kurulu toplantılarına katılıma kadar takip ediliyor diye konuşmalarına devam etti.

81 Vilayet İçinde 7’nci Sıradayız

Şimdi Biz Şanlıurfa olarak 1 Kasım seçimlerinde gösterdiğimiz performans dan dolayı 81 Vilayet içinde 7’nci sıradayız. Bu çok önemli bir değer. Neden 7’nci sıradayız ondanda bahsedeyim. Onların yönetime ilişkin koyduğu bir takım kurallar var o kurallarda bir takım eksiklikler var. Yani o bizim performansımıza ilişkin değil hatta biz bu puanlamanın değişmesini de istedik diye konuşmalarına devam etti.

Oyunu En Çok Yükselten 2’nci İl Şanlıurfa

Türkiye ye baktığımız zaman %64,5 oy oranıyla yine biz oyunu en çok yükselten 2’nci İl olarak ödül aldık. 1’nci Iğdır’dı Iğdır zaten nüfus olarak bizim bir ilçemizden dahi küçük Siverek den küçük, Viranşehir den küçük, Birecik den küçük bir yer Esasen biz birinci durumdayız. Bu nasıl oldu Bu sizlerin çalışmasıyla oldu, gayretiyle oldu. Biz şuna inanıyoruz insanların hayırlısı insanlara hizmet edenlerdir dedi”.

AK Parti Bozova İlçe Başkanı Mehmet Akgün konuşmasında şunlara deyindi. “  Malumunuz 1 Kasım seçimlerini başarıyla geride bıraktık. Ancak bu 1 Kasın seçimlerinde herkesin gösterdiği başarı takdire şayan hepinize seçimlerde gösterdiğiniz başarıdan dolayı teşekkür ederim. Ülkemiz maalesef bu denli derin ve sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu sıkıntılı ve derin süreçten biran önce atlata bilmemizin birinci adıma siz teşkilatımıza düşüyor dedi.

Share
261 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2