logo

reklam
30 Ekim 2016

BODUR’DAN ”CUMHURİYET BAYRAMI ” MESAJI

İstanbul Mardinliler Derneği Başkanı Ahmet Fuat Bodur 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.fuat-bodur

İstanbul Mardinliler Derneği Başkanı Ahmet Fuat Bodur  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Başkan Bodur Mesajında :”Kurtuluş Savaşı’nda kadını, erkeği, çocuğuyla gösterilen büyük gayret ve fedakarlıklarla elde ettiğimiz Cumhuriyet; demokrasinin, çağdaşlığın, birlikteliğin temelidir. Ülkemizin bağımsızlığı ve bütünlüğü, milletin kayıtsız şartsız egemenliği için, bu topraklar uğruna, yüz binlerce şehit ve gazi verdiğimizi unutmamalıyız.

 

 

Büyük Önder Atatürk’ün söylediği gibi Cumhuriyetimizi Demokrasimiz ile taçlandırıp daha huzurlu, daha mutlu, geleceğe umutla bakabileceğimiz bir Türkiye ortamını hep birlikte yaratabiliriz. Daima ileri gitmek ve adil bir Türkiye’de yaşamak için bu erdemli yolda ilerlemek, özgürlüğün güvencesi olan Cumhuriyeti koruyarak yaşatmak bizim asli görevimizdir.

 

Bölünmez bütünlüğümüze, demokrasimize, Cumhuriyetimizin bizlere kazandırdığı değerlere sahip çıkalım. Her Yıl 29 Ekim’de Kutladığımız Cumhuriyet Bayramı, Milletimiz için her geçen gün daha büyük bir önem taşımaktadır.

 

Çünkü Cumhuriyet, bizlerin en büyük sevdası, ülke topraklarımız içerisinde yaşayan herkesin gelecekteki en büyük güvencesidir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, kahraman silah arkadaşlarına, milleti ve vatanı için canlarını seve-seve feda eden şehitlerimize, gazilerimize sonsuz minnet ve şükranlarımı sunuyor, rahmetle anıyorum. 93. Kuruluş yılında ebediyen var olacağına inancımızla en büyük bayramımız kutlu olsun” dedi.

 

 

Share
288 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2