logo

02 Şubat 2016

BİR BERE DE SEN ÖR!

02Küçükçekmece Belediyesi Bilgi Evleri, topluma örnek teşkil edecek önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Bu kapsamda, Bilgi Evi öğretmen, öğrenci ve velileri, “Sevgimizi Ellerimizle Örüyoruz” kampanyası kapsamında ördükleri bere, eldiven, süveterleri ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

Halkalı Bilgi Evi’nde başlayan örnek proje, 15 Şubat’a dek devam edecek. Bilgi Evi öğrencileri ördükleri örgülerin yanında; topladıkları oyuncak, kıyafet ve eşyaları da KİM (Küçükçekmece İyilik Merkezi) aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere göndermeyi hedefliyor.

BİLGİ EVLERİ’NDEN ÖRNEK PROJE

Küçükçekmece Halkalı Bilgi Evi’nde başlayan projenin hedefi, Küçükçekmece’deki duyarlı vatandaşlara ulaşarak, bu yardım zincirini genişletmek. Projeye destek vermek isteyen vatandaşlar, 15 Şubat’a dek kıyafet veya ördükleri bere, eldiven veya eşyaları Halkalı Bilgi Evi’ne teslim edebilir.

Projeyi başlatan öğretmenlere teşekkür ederek, öğrenci ve velileri de hassas davranışlarından dolayı tebrik eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Bu tür sosyal sorumluluk projelerinin çocukların karakter gelişimine de olumlu katkı sağlayarak, yardımseverlik duygularını geliştireceğine inanıyorum. Küçükçekmece’deki tüm duyarlı vatandaşlarımıza hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Share
258 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2