logo

23 Aralık 2015

“BİAD”Belediye Başkanı Kerimoğlu ve Kaymakam Öztürk’ü makamında ziyaret etti

(BİAD)Bakırköy İş Adamları Dernek Yönetim Kurulu, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nu makamında ziyaret etti.fuat bodur bakırköy bld

(BİAD) Bakırköy İş Adamları Dernek Yönetim Kurulu Başkanı A.Salim Yılmaz ve beraberindeki yeni oluşan yönetim kurulu ile Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Yeni oluşan İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı A.Salim Yılmaz, tanışma ve istişare amaçlı ziyaretlerinin olduğunu bu ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

fuat bodur bakırköy blediyeYönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yeni yönetimle yapılacak çok işlerinin olduğunu birlik ve beraberlik içinde güzel işlere imza atacaklarını söyledi.

fuat bodur
Bakırköy Belediye Başkanı Kerimoğlu’na yapılan ziyaretin ardından Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk’ü de makamında ziyaret eden BİAD Genel Başkanı A.Salim Yılmaz ve beraberindeki yönetim kurulu karşılklı tanışma sonrası yapılan sohbetin ardından derneğin faaliyetlerinden yapılacak çalışmalardan bahsettiler. Daha sonra toplu çekilen hatıra resimleriyle görüşme son buldu.

Share
682 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2