logo

25 Nisan 2015

BEYOĞLU’NDA BAHAR TEMİZLİĞİ

BEYOĞLU’NA BAHAR GELDİ, TEMİZLİK KAMPANYASI BAŞLADI

–      0    BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN:

–          “BAHAR AYLARININ GELMESİYLE İLÇE GENELİNDE BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLATTIK.  DAHA TEMİZ BEYOĞLU İÇİN TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER ETTİK. VATANDAŞLARIMIZA EN İYİ HİZMETİ SUNMAYI AMAÇLIYORUZ”

BEYOĞLU-  Beyoğlu Belediyesi, bahar aylarının gelmesiyle birlikte 45 mahallede, 90 araç ve 570 kişiyle başlattığı temizlik çalışmalarına devam ediyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan,  “Daha temiz Beyoğlu için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz,” diye konuştu.

Beyoğlu Belediyesi bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte ilçede temizlik seferberliği başlattı. Beyoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen bahar temizliğiyle ilçede 45 mahalle elden geçirildi. 570 kişilik ekibi ve 90 modern aracın kullanıldığı “Beyoğlu’nda Bahar Temizliği” kampanyası ile ilçeyi temizleyen Temizlik İşleri Müdürlüğü, ayrıca çalışmalarında kullandığı özel maddeler ile bakteri üretmeyen, tüm istenmeyen kokuları gideren doğal bir ürünle ilçeyi baştan aşağı yıkayarak temizledi.

BEYOĞLU YAZA TERTEMİZ GİRECEK

Yapılan temizlik çalışmalarıyla Beyoğlu’nun her yeri pırıl pırıl olurken, ilçe yaz aylarına tertemiz girme imkanı bulacak. Temizlik çalışmaları çerçevesinde, cadde ve sokaklar yıkandı, bordür tretuvar kenarları boyandı, çöp konteynırları düzenli olarak yıkandı ve ilaçlandı. Bunlarla birlikte mahallelerde bulunan boş araziler temizlenerek, çevrede bulunan sahipsiz molozlar alınarak meydana getirdiği çirkin görüntü ortadan kaldırıldı. Yağmur ızgaraları, ağaçlar ve mahallelerde yapılan ilaçlama çalışmaları sayesinde bahar ayında çevreye zarar verecek her türlü haşereye önceden önlem alındı. Beyoğlu’nda bulunan yıkık, sahipsiz tüm binaların çevreye rahatsızlık veren molozları temizlendi.

AMACIMIZ DAHA TEMİZ BİR BEYOĞLU

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, daha güzel ve temiz bir Beyoğlu için bütün gayretleriyle çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Demircan ilçenin temizliğine ve görüntüsüne büyük bir önem verdiklerini ifade ederek, “Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ekipleri her zaman büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürüyorlar. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte ilçe genelinde bahar temizliği başlattık.  Daha temiz Beyoğlu için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz,” dedi.

Share
348 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2