logo

18 Nisan 2015

BEYOĞLU SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN YÜRÜDÜ

AB BAKANI VOLKAN BOZKIR, BAŞKAN DEMİRCAN’LA BİRLİKTE SAĞLIK İÇİN SPOR YAPIP PEDAL ÇEVİRDİ

 0

 

  BEYOĞLU –  Avrupa Birliği (AB) Bakanı Volkan Bozkır, Sağlıklı Yaşam için Sütlüce Sahili’nde Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve vatandaşlarla birlikte yürüyüş yapıp, pedal çevirdi.  Herkesi spor yapmaya davet eden Bakan Bozkır, “7 Hazirana kadar Beyoğlu’nun yokuşlarında yürüyeceğiz” dedi.

0

Sağlık Bakanlığı’nın 2015 yılında “Bir Adım Hareket, Bin Adım Sağlık” projesi kapsamında Beyoğlu Belediyesi tarafından Sütlüce Sahili’nde düzenlenen ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ne Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır katıldı. Yürüyüşe Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İlçe Başkanı Av. Harun Muş ve vatandaşlar eşlik etti.  Yürüyüş öncesi beraberindekilerle birlikte sahilde kurulan sofraları ziyaret ederek vatandaşların hatrını soran Bakan Bozkır yine beraberindekilerle birlikte yürüyüş yaptı.

 

“7 HAZİRANA KADAR BEYOĞLU’NUN YOKUŞLARINDA YÜRÜYECEĞİZ”

 

Yürüyüş sonrası açıklamalarda bulunan Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, 7 Haziran da yapılacak seçimler öncesinde 2023 Türkiye’ye doğru ilk adımları Başkan Demircan ile birlikte burada atmayı planladıklarını belirterek, “Demokrasinin tecelli ettiği olay kavga ortamında olmamalı, şenlik, eğlence içinde geleceği güven içerisinde ortamlarda olmalı. Çünkü sağlıklı vücutta sağlıklı beyinler bulunur. Spor bunun en fazla sağlayıcı unsurudur. Biz de bunu yürüyüşle başlatmak istedik” dedi.

 

Bozkır sözlerinde, 7 Hazirana kadar inşallah Beyoğlu’nun yokuşlarında yürüyeceklerini ve Türkiye’ye beklediği noktalara ulaştırmak için hep birlikte gayret edeceklerini de vurguladı.

 

“MEMLEKETİMİZE İSTİKRARI HEP BİRLİKTE ARMAĞAN ETMİŞ OLACAĞIZ”

 

7 Haziran seçimlerine doğru ilerlerken herkesin bir şeyler ifade ettiğini söyleyen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Beyoğlu’nda cumartesi sabahında AK Parti’yi merak edenler buradan öğrenebilirler. Çocuğu, yaşlısı, kadını, genci 7 Haziran seçimlerine ne kadar yakın olduğunu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Sayın Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde yapacak çok işi olduğunun farkında olarak, bu iktidara devam mesajını veren bu toplantıyı yapıyoruz” diye konuştu.

 

“Dün hep birlikte spor yapmak için haber verildi; bugün bütün insanlar buraya toplandı” diyen Başkan Demircan, “12-13 yılda memleketimiz nereden nereye geldi. Bunlar ihtiyacımızı olan şeyler. Bunlar ülkemizin beklentileri. İşte burada halk var ve milletimiz var. Milletimiz de geleceğine böyle sahip çıkıyor. İnşallah bu aylarımızı da böyle güzel geçirerek güzel neticelerle memleketimize istikrarı hep birlikte armağan etmiş olacağız” şeklinde konuştu.

 

BAKAN BOZKIR, BAŞKAN DEMİRCAN’LA PEDAL ÇEVİRDİ

 

Sahil boyunca yapılan yürüyüş sonrası Bakan Bozkır, yine sağlık için pedal çevirdi. Başkan Demircan da Bakan Bozkır’a bisikletiyle eşlik etti. Herkesi spor yapmaya davet eden Bakan Bozkır, vatandaşlar tarafından büyük alkış aldı.

Etiketler: »
Share
583 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2