logo

16 Mayıs 2016

BEYLİKDÜZÜ’NÜN VOLEYBOL ŞAMPİYONU KUPASINI ALDI

 

11Beylikdüzü Belediyesi Amatör Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu belli oldu. 16 Nisan’da start verilen turnuvada 16 takım 5 hafta boyunca kıyasıya yarıştı. Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Spor Bürosu’nun organize ettiği ve gelenekselleşmesi planlanan turnuvanın en iyileri, Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Kız Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda yapılan final maçının ardından düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

 

Spora ve sporcuya önem veren Beylikdüzü Belediyesi’nin, Beylikdüzü sakinlerini harekete geçirmek adına gerçekleştirdiği Amatör Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu belli oldu. Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Spor Bürosu’nun organize ettiği turnuvada, tamamı amatör 16 takım, 5 hafta boyunca yarıştı. İşitme engellilerden oluşan bir takımın da olduğu turnuva Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Kız Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda yapılan final maçı ve düzenlenen törenle son buldu.  Turnuva şampiyonu İstanbul Üniversitesi Takımı oldu.

 

16 takımın kıyasıya yarıştığı turnuvanın son günü Örnek İlk Okulu ile Bambam takımı arasında oynanan 3.’lük ve 4.’lük maçının ardından, Halide Edip Adıvar ve İstanbul Üniversitesi takımı arasında final maçı oynandı. Kupa töreninde ilk olarak en centilmen takım olarak seçilen Beylikdüzü Sağlık İşler Takımı’na kupa ve madalyaları takdim edildi.  Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fidan Gül, yaptığı konuşmada “Spora sahip çıkan herkese teşekkür ediyoruz. Devam edecek olan turnuvalarımıza desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

 

Turnuva Birincisi İstanbul Üniversitesi

 

Beylikdüzü Belediyesi Amatör Voleybol Turnuvası’nda Örnek İlk Okulu Takımı 4.,

Bambam Takımı 3., Halide Edip Adıvar Takımı 2. ve İstanbul Üniversitesi Takımı ise 1.’liği aldı. Dereceye giren takım sporcularına madalya, tişörtlerini, spor ayakkabı ve eşortman hediye edildi. Takımlara kupalarını ise Meclis Üyeleri Fuat Bayazıt, Ebru Çevik, Serdar Çakmak, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fidan Gül ve Spor Büro Sorumlusu Cem Ülker takdim etti. Ayrıca turnuvaya katılan tüm sporculara sertifika verildi.

Share
276 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2