logo

07 Haziran 2015

BEYLİKDÜZÜ’NE YENİ YOLLAR AÇILIYOR

5Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin birçok noktasında eş zamanlı olarak yeni yol açma çalışmaları gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Yakuplu ve Kavaklı Mahalleleri’nde geçişlerin rahat sağlanması için genişletilen yollarda, devam eden çalışmalar sonunda, yolların en iyi standartlarda olması hedefleniyor.

 

Beylikdüzü’nde, hem vatandaşların geçişi hem de araç trafiğinin kolaylaşması için yollarda çalışmalar başladı. Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce yürütülen çalışmalarda, Yakuplu Mezarlığı’ nın bulunduğu Özal Caddesi ile Yakuplu Mahalle Meydanı’nı birbirine bağlayan mezarlık duvarının yıkılması sonucu kapanan yolun açılma çalışmaları gerçekleşti. Geçmişte kullanılan yola nazaran daha kullanışlı bir hale gelen alanda mezarlık duvarının da yenileme çalışmaları sürüyor.

 

Yeni Yol Açıldı

 

Kavaklı Mahallesi Kocatepe Caddesi’nde de, 20 metre genişliğinde, 350 metre uzunluğunda hizmete alınacak çift şeritli yol açma çalışması ekiplerce gerçekleştiriliyor. Vatandaşın yoğun olarak Perşembe günleri kullandığı, Yakuplu Mahallesi 152. Sokak’ta bulunan Perşembe Pazarı’na bütünlük sağlayacak, vatandaşların geçişini kolaylaştıracak yol yenileme çalışması da tüm hızıyla sürüyor.

 

Share
250 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2