logo

09 Mayıs 2015

BEYLİKDÜZÜ’NDE GÜVENLİK DUVARI KARARI MECLİSTEN GEÇTİ

8Beylikdüzü İlçesinde kamuya ait alanlar halkın kullanımına açık olmak kaydıyla sitelerin güvenlik duvarlarının Belediye tarafından yapılması ile ilgili karar, Beylikdüzü Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı’nda görüşüldü. Meclisten geçen karar sonucunda ilçede birçok sitenin güvenlik sorununun çözülmesi vatandaşa rahat bir nefes aldırdı.

 

Beylikdüzü’nde site yaşamının güvenliğini sağlayan ve vatandaşların hassas yaklaştığı bir konu olan güvenlik duvarları ile ilgili gelinen son nokta, Beylikdüzü Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı’nda belirlendi. Güvenlik duvarlarının kaldırılması için yapılan yoğun muhalefetlere rağmen Beylikdüzü Belediyesi’nin kararlı duruşu ve resmiyete döktüğü neticeye göre başta İhlas Marmara Evleri olmak üzere sitelerin çevrelerini koruma amaçlı duvar oluşturma hususu meclis kararında kesinleşti.

 

Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Mülayim Demirtaş ise Beylikdüzü ve site yaşamı için çok mühim olan güvenlik duvarı konusuyla ilgili geleneksel düzeni bozmamak için çabaladıklarını, bütün olumsuz görüşlere rağmen bu kararın demokratik bir şekilde alındığını belirtti ve ozellikle Yeşilkent, Bizimkent, Büyükşehir, İhlas Marmara Evleri gibi bir çok siteyi kapsadığını vurguladı.

 

Share
268 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2