logo

19 Temmuz 2015

BEYLİKDÜZÜ’NDE BAYRAM HAVASI BAŞLADI

yuyuyıBeylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Kaymakamlığı’nın birlikte organize ettiği Bayramlaşma Merasimi belediye karşısındaki Çamlık Alan’da gerçekleşti. İlçe protokolü, belediye meclis üyeleri ve vatandaşın katıldığı törende Başkan İmamoğlu, tüm katılımcıların bayramını kutlayarak Türkiye’nin huzur ve barış ortamının korunmasına dair önemli mesajlar verdi.

Paylaşım ruhu içerisinde geçen Ramazan ayını geride bırakan Beylikdüzü Belediyesi, Beylikdüzü Kaymakamlığı ile düzenlediği Bayramlaşma töreninde, Başta Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere diğer tüm katılımcılar vatandaşların ve birbirlerinin bayramını kutladı. İlçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, ilçe müftüsü ve meclis üyelerinin de katıldığı törende konuşan Başkan İmamoğlu, Bayramların toplum kültürü açısından önemli günler olduğunu belirterek, özellikle gençlere seslendi ve “Büyüklerimizi unutmayalım. Bayramlarda onların gönüllerini yapmak önceliğimiz olsun” dedi. Tüm Dünya’ya barış ve huzur ortamı dileyen İmamoğlu, paylaşımla ve geleneksel etkinliklerle geçen bir Ramazan ayını Beylikdüzü’nde yaşadıklarını, gönül birliği kurduklarını ve maneviyatı derinden hissettiklerini ifade etti.

Çamlık Alanda gerçekleşen Bayramlaşma Töreni’nde vatandaşlara çeşitli ikramlar yapıldı. Fasıl Müzisyenlerinden oluşan ekip bayram kokteyline de ayrı bir hava kattı.  Beylikdüzü eski Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol ise tüm Beylikdüzü halkının bayramını kutladı. Demirkol, “Bütün kardeşlerimizle kucaklaşmak adına geleneksel olarak çamlık alanda toplandık. Daima dayanışma içinde olmamızı ve daha iyi günlerde buluşmamızı diliyorum. Dünyaya da barış mesajları iletiyorum. İnsanlığın zulmüne bir son olsun” diye konuştu. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen İmamoğlu, gün boyu ilçeyi gezerek çocuklara bayram hediyelerini verdi. Beylikdüzü’nde esnafları ziyaret etti, çalışanların bayramlarını kutladı.

Share
359 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2