logo

18 Mayıs 2015

BEYLİKDÜZÜ WEST İSTANBUL MARİNA’DA ŞENLİK HAVASI VARDI

İlçe için büyük yatırımlar yapan Beylikdüzü Belediyesi’nin katkılarıyla Beylikdüzü West İstanbul Marina’da gerçekleşen 1. Geleneksel Eğitim, Spor ve Ağaç Dikimi Şenliği’ne vatandaşlar yoğun bir katılım gösterdi. 2 gün boyunca süren şenliği Başkan İmamoğlu da ziyaret etti.

1..Beylikdüzü’nün 14 km’lik sahil şeridi içinde yer alan Beylikdüzü West İstanbul Marina’da tam 2 gün süren ve ücretsiz olan 1. Geleneksel Eğitim, Spor ve Ağaç Dikimi Şenliği, Beylikdüzü Belediyesi’nin de desteği ile geride kaldı. Şenlikte, heyecanı gözlerinden okunan yetişkinler ve gençler için Yelkenli ile Deneme Seyri, Powerboat ile Deneme Seyri,  Jetski Deneme Seyri, Çocuklar için Optimist Deneme Dersleri yapıldı. Ayrıca gerçekleşen yetişkinler, gençler, çocuklar turnuvası, 3 sayı basket yarışması, faul atışı yarışması ve veteranlar gösteri maçı ise coşkuyu daha da arttırdı. Gösteri Karşılaşmaları ve Aikido ile Tanışma Dersleri ile de katılımcılar, ilgi duydukları ve becerileri olduğu alanları da keşfetme olanağı buldu.

Sporcuları Tebrik Etti

Etkinliğe gelen çocuklara şapka ve t-shirt hediye edildi. Sahalarda etkinliğini tamamlayan çocuklar, su sporları alanındaki etkinliklere katıldı. Basketbol maçları sonunda dereceye girenlere ödüllerini Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu verdi. Etkinlikte ayrıca Başkan İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, belediye meclis üyeleri de bulundu. Belediye Başkanı İmamoğlu, gelenekselleşecek bu şenliğin ve sporun çok önemli bir husus olduğunu dile getirdi ve tüm sporcuları kutladı. Beylikdüzü halkının sahil ile bütünleşebilmesi için çalışmalar yapıldığını da belirten Başkan İmamoğlu, Kavaklı Sahili’ndeki amfi tiyatronun hızla tamamlandığını söyledi.

Beylikdüzü Belediyesi şenliğe ulaşım için ücretsiz servis imkanı da sundu. Alanda ambulans  hazır şekilde bekledi.

Share
526 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2