logo

28 Mayıs 2015

BEYLİKDÜZÜ KOCAMAN BİR PARK HALİNE GELİYOR

Adnan Kahveci Mahalles,

BEYLİKDÜZÜ PARKLARIYLA KONUŞULACAK

ÇOCUKLAR PARKLARDA MUTLU, EBEVEYNLER HUZURLU…

Çevre yaşantısında ideal bir standart yakalamak için park ve çevre projeleri ile yürüyen Beylikdüzü Belediyesi, ard arda açtığı ve bakımdan geçirdiği parkları vatandaşın hizmetine sunuyor. Son olarak Adnan Kahveci ve Kavaklı Mahalleri’ne 2 yeni park kazandıran Beylikdüzü Belediyesi, Gürpınar Mahallesi Şehit Astsubay Nejdet Aydoğdu Parkı’nı revize etti, Yakuplu Mahallesi’ne de bir yeni park yaptı.

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçedeki parkları yeniliyor, ilçeye yeni parklar yapıyor. Çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri alanları tespit ederek, uygun yerlere oyun alanları kuran Beylikdüzü Belediyesi, aynı zamanda ebeveynlerin de huzurla oturup dinlenebilecekleri, sporlarını yapabilecekleri ortamlar sağlıyor. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da parkların açılışlarını gerçekleştirerek, parkları hizmetin asıl sahibi olan vatandaşlara emanet ediyor.

Yeni Parklar ve Dönüşen Parklar Hizmette…

Beylikdüzü’ndeki park açılışlarının ilk geçidi Barış Mahallesi’nde 3 park açılışı ile başladı. Belediye ekipleri, parklara yeni fitness aletleri, kent mobilyaları, çocuk oyun grupları ve ahşap halatlı salıncak monte ederken, sert zemin döşemesi ve kauçuk zemin, yürüyüş parkuru, kent mobilyaları montajı ve çim kaplamalarla peyzaj düzenlemeleri de yaptı. Adnan Kahveci Mahallesi İlim Sokak Üzeri Parkı ve Kavaklı Mahallesi Sokullu Caddesi Üzeri Parkı olmak üzere bölgeye 2 yeni park kazandıran Beylikdüzü Belediyesi, Gürpınar Mahallesi’ndeki Şehit Astsubay Nejdet Aydoğdu Parkı’nı baştan sona revize etti. Yakuplu Mahallesi’ne de 194. Sokak Üzeri Parkı olarak yeni bir park yaptı.

“En Çok Çocuklara Sorumluyum”

Beylikdüzü mahallelerindeki park açılışlarını gerçekleştiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, çocukların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Çocuklar konuştu, isteklerini söyledi, Başkan İmamoğlu ise dinledi, onların sorularını cevapladı. En nitelikli, güzel parkları vatandaşlarla buluşturacaklarını ifade eden İmamoğlu, “Kendimi en çok çocuklara karşı mesul hissediyorum. Onların huzuru ve mutluluğu için çalışacağız” diye konuştu. İlçenin her noktasına önemli hizmetler taşıyacaklarını söyleyen İmamoğlu, bu yaz insanların denize girebileceği 2 km uzunluğunda bir plajı Kavaklı’da hazırladıklarını belirtti. İmamoğlu, üniversitelerle kurulan işbirlikleri ile Beylikdüzü’ne estetik meydanlar kazandıracaklarını ekledi. 10 mahalleye 10 anaokulu getireceklerini dile getirdi ve geciken tüm hizmetleri en doğru şekilde Beylikdüzü halkı ile buluşturacaklarını söyledi.

Share
317 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2