logo

16 Haziran 2015

“BEYLİKDÜZÜ HAK ETTİĞİ BÜTÜN HİZMETLERİ ALACAK”

12İlçenin her mahallesine ve sitelere ayrı ayrı özen gösteren, Beylikdüzü genelinde iyileştirme çalışmalarını arttırarak kent estetiğine katkı sunan Beylikdüzü Belediyesi, gecikmiş hizmetleri vatandaşlarla buluşturuyor. Uzun yıllar hizmetten uzak kalan ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da ilçenin lokomotifi olarak nitelendirdiği Bizimkent’in eksik ve ihtiyaçları belediye tarafından gideriliyor. BizimkentEğitim, Kültür, Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği, düzenlenen kokteylde ise katkılarından ötürü İmamoğlu’na teşekkür plaketi takdim etti.

 

Beylikdüzü Belediyesi, ilçenin yüzü olan en büyük toplu yapı sitelerinden Bizimkent Sitesi’ne yenilikleri getiriyor, gelişim ve değişim hızla ilerliyor. Daha öncesinde basketbol, futbolvetenissporsahalarıyenilenenvesosyalçevresidüzenlenenBizimkentSitesi’nin Eğitim, Kültür, Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği Lokali’nin çatısı da yenilendi.

 

Başkan İmamoğlu’na Teşekkür Plaketi Sunuldu

Dernek Başkanı Nusret Yılmazer, “Beylikdüzü’nün en eski yerleşimlerinden olan Bizimkent, 18 yıl sonra Beylikdüzü Belediyesi’nin hizmetleriyle buluştu. Spor sahaları, parklar, dernek lokali sahiplenildi. Son olarak da Bizimkent Eğitim, Kültür, Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği’mizin daha önce sağlıksız olan çatısı, izolasyonlu panellerle kapandı ve sorunsuz kullanım sağlandı. Başkan Ekrem İmamoğlu’na ve katkı sunan herkese çok teşekkür ediyoruz. Bugün, bizim için mutlu bir gün” diye konuştu. Ayrıca Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’e de katkılarından ötürü teşekkür edildi.

 

“Belediye Olarak Artık Bizimkent’le Birlikteyiz”

İlçenin ve Bizimkent’in otopark sorununa da diğer çalışmalar gibi uzun vadeli projelerle hazırlandıklarını ifade eden Başkan İmamoğlu, “Yapılacak hiçbir çalışma için kamuoyunun geri dönüşünü almadan adım atmıyoruz. Böyle bilgi birikimi yüksek bir alanda, paylaşmanın belediye için de şans olduğunu düşünüyorum. Bizimkent şimdiye kadar kendi çabalarıyla bu noktaya geldi, bundan sonra belediye olarak katkılarımızı sunuyoruz, sunmaya devam edeceğiz. Sadece Bizimkent değil, tüm Beylikdüzü hak ettiği bütün hizmetleri alacak” dedi.

 

Share
263 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2