logo

05 Haziran 2015

BEYLİKDÜZÜ GÜNDEN GÜNE DAHA ÇOK HİZMETLE BULUŞUYOR

11İlçenin dört bir yanında gerçekleşen açılışlar, Beylikdüzü halkını hizmetle buluşturuyor. Vatandaşın yıllardır beklediği alakayı emekle karşılayan Başkan İmamoğlu, Bizimkent sitesi sakinleri için basketbol, futbol ve tenis spor sahalarını yeniledi. Sitenin sosyal çevresini düzenledi. Öte yandan park sorununu çözmek amacıyla Adnan Kahveci Mahallesi’nde yapılan açık otopark alanında da vatandaşla bir araya geldi.

Beylikdüzü Belediyesi bir yılın sonunda kat ettiği yolu, yaptığı açılışlarla bir bir gösteriyor. Kaliteli hizmet ve sosyal belediyecilik anlayışı gereği yoğun bir çaba gösteren belediye,  şimdi ektiği çalışmaların karşılığını vatandaşını memnun ederek alıyor. Yıllardır hizmet bekleyen Bizimkent Sitesi, sonunda beklediği hizmetle buluştu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Bizimkent’teki fultbol, basketbol ve tenis sahalarını elden geçirerek bakımlarını yaptı. Potalar ve tribünler boyandı. Ahşap oturma birimleri eklendi. Saha çevrelerinde peyzaj düzenlemeleri yapıldı.

“Kaliteli Hizmet İçin Çalışıyoruz”

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, site sakinleri ile bir araya gelerek “Sizlere en kaliteli ortamı sunmak için çalışıyoruz. Sadece Bizimkent değil Beylikdüzü’nün her noktasına hizmeti götüreceğiz” dedi. Beylikdüzü’nde her zaman vatandaşla bir araya geldiklerini, bu gibi buluşmalarla vatandaşı atılan her adımdan haberdar ettiklerini vurgulayan İmamoğlu, ilçeyi sosyal demokrasinin üssü haline getirmek için çalıştıklarını söyledi. İlçe için oldukça önemli projeleri sıralayan İmamoğlu, Cumhuriyet Bulvarı projesi, Gürpınar sahildeki yenileme, Kavaklı sahil, Özgecan Kültür Merkezi ve 10 mahalle 10 kreş uygulamaları ile Beylikdüzü’nün farkı yaşayacağını söyledi. Gerçekleşen açılışa milletvekili adayları, ilçe başkanı ve meclis üyeleri de katıldı.

Adnan Kahveci’ye Açık Otopark

Beylikdüzü’nün yoğun mahallelerinden biri olan Adnan Kahveci Mahallesi’ndeki araçların park sorununu hafifletmek amacıyla Beylikdüzü Belediyesi yoğun bir çalışma yürüttü. Başkan İmamoğlu’nun halka seslendiği açık otopark alanında İmamoğlu, “Adnan Kahveci Mahallesi 633. Ada’da komşularımızın yıllardır yaşadığı sorunların çözümü için Belediye olarak üzerimize düşen tüm sorumlulukları tamamladık. Şimdi sıra üst birlik ve kooperatiflerin gereken çalışmayı tamamlamasında. Bunun da takipçisi olacağız” diye konuştu ve otopark alanının bölge halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

Share
249 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2