logo

04 Haziran 2015

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ, YAŞLI VE ENGELLİLERİ SEÇİM NOKTALARINA TAŞIYACAK

10Beylikdüzü Belediyesi, 7 Haziran Pazar günü gerçekleşecek genel seçimler için ilçedeki yaşlı ve engellileri seçim noktalarına taşıyacak. Vatandaşlar sıkıntısız oy kullanabilecek.

Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Engelliler Bürosu, ilçede yaşayan engelli ve yaşlılara 7 Haziran Pazar yapılacak genel seçimlerde anlamlı bir hizmet verecek. Çağrı Merkezi’nden gelen talepler doğrultusunda yaşlı ve engelli bireyler refakatçileri ile birlikte  seçim noktalarına götürecek belediye çalışanları, vatandaşların ulaşımında herhangi bir sıkıntı yaşamadan rahatlıkla oy kullanmalarına yardımcı olacak.

Özellikle Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Hüsnü Ayık Bakımevi’ndeki vatandaşların da ulaşımını üstlenen Beylikdüzü Belediyesi’ne Beylikdüzü Kent Konseyi de destek verecek. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, insanlara hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit hizmet verdiklerini, bu uygulamanın da demokratik yönetim anlayışının ve sosyal belediyecilik zihniyetinin doğru bir yansıması olduğunu belirtti.
İlçemizde engelli ve evden çıkamayan vatandaşlarımıza genel seçimlerde zorluk yaşamamaları adına böyle bir hizmet sunuyoruz. Kadın ve Aile Müdürlüğümüz organize ediyor. Bildiğim kadarıyla belediyemize kayıtlı engelli ve yaşlı vatandaşlarımız da aranıp bilgi veriliyor. Ayrıca kent konseyi gibi kuruluşlardan da destek alınıyor. Fatma hnmı konuşturarak bir haber yapabiliriz. Detaylar onda.Oy kullanırken ayrıca refakat da edecek miyiz bilmiyorum

Share
261 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2