logo

09 Kasım 2015

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ TÜYAP KİTAP FUARINDA

1...Beylikdüzü Belediyesi, TÜYAP 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında bu yıl da yerini aldı. Yoğun ilgi gören kitap fuarı ve belediyenin standını Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da ziyaret etti. Fuar, 15 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

Beylikdüzü Belediyesi 07 Kasım Cumartesi günü TÜYAP Fuar Merkezinde açılışı gerçekleşen 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında yerini aldı. Geçen sene olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi gören standta, ziyaretçiler yetkililerden Beylikdüzü ve Beylikdüzü Belediyesi’ne dair her soruya cevap bulabiliyor. Belediyenin kültür sanat etkilik kataloglarından, faaliyet bültenlerine birçok tanıtım materyalinin yer aldığı standı Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da ziyaret etti. Yoğun ilgi gören Kitap Fuarında standın gördüğü ilgiden de memnun olduğunu dile getiren Başkan İmamoğlu, herkesi kitap fuarına davet etti.

Özellikle gençler ve öğrencilerin ilgi gösterdiği kitap fuarının bölgeye değer kattığını ifade eden Başkan İmamoğlu, yayın evlerini gezerek bol bol kitap alışverişi de yaptı. 15 Kasım Pazar gününe kadar açık olacak olan Kitap Fuarı’nda Beylikdüzü Belediyesi 4. Salon 4201 numaralı standa ziyaretçilerini bekliyor.  

 

Share
290 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2