logo

02 Temmuz 2015

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ İHTİYACI OLAN HERKESİN YANINDA

7Beylikdüzü Belediyesi kardeşlik ve paylaşma ayı olan Ramazan’da, ihtiyaç sahiplerinin evlerine sıcak yemek gönderiyor. 500’ün üzerinde hane ve  2 binin üzerinde kişiye ulaşan iftariyelik yemekler 6 bölgede 15 personelle evlere dağıtılıyor.

 

Bu Ramazan’da da Beylikdüzü Belediyesi, hem yemekleri hem de gönüllü misafirleriyle ilçe halkının sofrasına konuk oluyor. Ramazan ayı öncesinde belirlenen ihtiyaç sahiplerinin evlerine her gün iftariyelik sıcak yemek gönderiliyor. İftar saatinden önce evlere ulaştırılan yemeklerle her gün yaklaşık 500 hane ve 2 bine yakın kişi orucunu açıyor.

 

İftariyelikler Sofralara Ulaşıyor

 

İlçenin 6 ayrı bölgesinde 15 kişilik ekiple dağıtım gerçekleştiren belediye, her gün 3 çeşit sıcak yemeği sefer taslarında hanelere ulaştırıyor. Ayrıca Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu başta olmak üzere başkan yardımcıları, birim müdürleri ve personelden oluşan gönüllü ekipler de mübarek ayda paylaşmanın tadına hep birlikte varmak için her iftarda hanelere konuk oluyor. İftariyelik yemeğin yanı sıra, Ramazan ayı başlamadan tespit edilmiş veya kendisi başvuru gerçekleştirmiş yüzlerce aileye erzak yardımı yapıldı.

 

Share
297 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2