logo

09 Temmuz 2016

Beykoz’un Mahallelerinde Geleneksel Bayramlaşma

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Meclis üyeleri ve başkan danışmanları ilçemizin mahallelerinde geleneksel olarak düzenlenen ‘Bayramlaşma’ programlarına katılarak vatandaşlarımızla bayramlaştı. 2

Ramazan Bayramı’nın birinci günü Beykoz Belediyesi’nde gerçekleştirilen ‘Bayramlaşma’ töreninin ardından yapılan mahalle ziyaretleriyle devam etti.  Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyelerinden oluşan heyet mahalle sakinlerinin bayramını kutladılar.

Bayramın ikinci gününde ise Örnekköy, Zerzevatçı, Alibahadır, Değirmendere, Öğümce, İshaklı Mahalleleri’nde ve Çavuşbaşı Merkez Camisi’nde vatandaşlarla bayramlaşıldı. Etli pilav ve tatlı ikramının yapıldığı bayramlaşmalarda Başkan Çelikbilek mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Başkan Yücel Çelikbilek, bereket ve paylaşmanın önemini hatırlatan Ramazan Bayramı’nın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni ettiğini belirterek, “Bayramlarda bizi çepeçevre kuşatan hoşgörü, kardeşlik ve sevginin sürmesini diliyorum” dedi.

Bayram sohbetlerinin yapıldığı ziyaretlerde, Başkan Çelikbilek ilçeyle ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdi, cadde ve sokaklarda çeşitli incelemelerde bulundu.

Share
366 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2