logo

24 Ağustos 2016

Beykoz Belediyesiyle Bakımlı Yollar

1...Beykoz Belediyesi, ilçe sakinlerinin ulaşımında rahatlığı ve güvenliği sağlayıcı çalışmalar yapmayı, tedbirler almayı sürdürüyor.

İBB ve Beykoz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen çalışmaylaBeykoz’un 45 mahallesinde Haziran ayı itibariyle dökülen asfalt 25 bin tona ulaştı.

Yılbaşından bu yana yapılan çalışmalarla Rüzgarlıbahçe Mahallesi,  Acarlar, Kavacık, Yeni Mahalle, Çavuşbaşı’ndaki 28 sokak ve diğer ara sokakların asfaltlama çalışmaları bitirildi.

2016 yıl sonuna kadar Beykoz’un sokakları, engebeli ve bozuk satıhtan kurtulup, 100 bin ton asfaltla döşenmiş olacak.

Akbaba Mahallesi Sülükhane Mevkii’ndeki Dar Yol Genişletildi

Akbaba Mahallesi Sülükhane Mevkii’ndeki dar alan yeniden düzenlenerek, yol genişletme çalışması yapıldı.

Söz konusu mevkideki ölümcül kazalara neden olan, keskin virajların olduğu tehlikeli yol, 5 metre içeri alınarak ciddi kazaların oluşmasının önüne geçildi. Genişletme faaliyetlerinin ardından tretuar çalışmaları da yapıldı.

Yapılan çalışmayla daha rahat bir alana kavuşan yolda ilçe sakinleri için ulaşım artık daha güvenli ve kolay bir hale geldi.

Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç “Beykoz Belediye Başkanımıza Teşekkür Ederiz”

Akbaba Mahallesi Muhtarı Yüksel Kılıç, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek “20 yıla yakın Akbaba’da muhtarlık yapmaktayım. Sülükhane denen bu mevkiide görüş mesafesi düşük olduğu için insanlar tedirgindi ve çok kaza oluyordu. Yolumuz çok dardı onun için bu yolun çalışması ve genişlemesi için çok isabetli bir iş. Burası 20 köye geçiş noktasında olduğundan, yapılan çalışmanın önemi daha iyi anlaşılır. Belediye Başkanımıza, Fen işleri Müdürlüğümüze, emeği geçen herkese mahallem adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Temizlik İşleri Şantiye Binası Yolu Yeniden Düzenlendi

Beykoz Belediyesi Temizlik İşleri’ne bağlı Şantiye Binası’nın bulunduğu Seyfi Baba Sokak, Rüzgarlıbahçe mevkiindeki eğimi kötü dar yol da genişletilerek asfalt düzenleme çalışmaları yapıldı. Bu sayede şantiye giriş ve çıkışında yapılan çalışmalar, daha seri ve dinamik bir şekilde hız kazanacak.

Share
219 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2