logo

23 Aralık 2015

BEYAZGÜLDEN STK’LARA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Z.Abidin Beyazgül Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Mehmet Şefik Bakay’ı ziyaret etti. Ziyaretinde STK temsilcileriyle bir araya gelen Beyazgül STK temsilcilerinin sorunlarını dinledi.

1..

AK Parti İl Başkanı Beyazgül Konuşmasında şunları söyledi. “ Bugün AK Parti İl yönetim kurulu üyelerimizle STK temsilcilerimizin sorunlarını dinledik. Sorunların  çözüm noktasında elimizi taşın altına koyup takipçisi olacağız. Bunu ileriki günlerde sözde olmadığını, sorunların çözüm noktasında neler yaptığımızı inşallah hep birlikte göreceğiz. Biz tabi bu birliğimizin Şanlıurfa meselesine ve birliğin tabanında olan odaların sorunlarının yaklaşımımızdan dolayı çok memnunuz” ifadelerini kullandı.”

 

Odalar Birliği Başkanı Bakay ise konuşmasında şunları ifade etti. “Birlik ile ilgili sorunlarımızı dertlerimizi dinlediler. Bunun ile ilgili tüm önerileri mizi sunduk kendilerine teşekkür ediyorum. Birlik olarak esnaf ve sanat karlarımızın sorunlarını değinerek, AK Parti il yönetim kuruluna ileteceğiz, bundan sonraki işleyişimiz de inşallah böyle olacak dedi.”

Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2