logo

“Beyaz Çocuklar” barış için söyledi

Türkiye’nin yaşam koçu ünvanı ile tanınan ayrıca iş dünyasının Orta Doğu’daki önemli aktörlerinden biri olan Murat Çuhadar yeni bir projeyle uluslararası arenada barış için dev bir adım attı.

BEYAZ ÇOCUKLAR

Türkiye ve Avrupa ülkelerinden 50 ye yakın üniversite “Yaşama Dokunuş” isimli barış projesine proje ortağı olarak imza attılar. 6 yıldır devam eden ve büyük başarılara imza atan “Yaşama Dokunuş” projesi 2016 yılına evrensel bir proje olarak giriyor.

 

Bu yıl barış çerçevesinde hizmet verecek olan proje farklı ülkelerden katılmış öğrencilerle kurulan “Beyaz Çocuklar” isimli orkestra ile barış konserlerine Türkiye, Avrupa ve Orta doğu ülkelerine çıkacaklar.

IMG_0507

Nobel bilim ödülü alan Prof . Dr. Aziz Sancar onuruna düzenlenen organizasyonda sahne alan grup seslendirdikleri barış şarkısı ve sahne performansları ile büyük beğeni kazandılar. Beyaz çocuklar Orkestrası Murat çuhadar yönetiminde 13 Kasım 2015 tarihinden itibaren barış projesine start verecek.

 

Grup Üyeleri pervaneh kalantar, Muhammed latifıyan ve pooya mansouri ile birlikte yaklaşık 100 enstrümanla 200 kişilik vokal grubu barışa ses vermeye hazırlanıyorlar.

Share
1170 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2