logo

BEREKETİ PAYLAŞIYORUZ

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi’nde gerçekleşen  Aşure Günü’ne Tuzlalı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Gün boyu sürdürülen dağıtımlarda yaklaşık iki bin kişiye aşure ikram edildi.

halk-egitim  

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin ÇANGIR, Muharrem ayı nedeni ile gerçekleştirdiğimiz aşure etkinliğimize  katılan vatandaşlarımıza teşekkür etti. Muharrem ayının tüm İslam alemine bolluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Aşure Anadolu coğrafyasında var olan bir tadımız. Aşure, tek tek ayrı lezzetlerin bir araya gelmesiyle oluşan güzel bir lezzet. Amacımız hem vatandaşlarımızla bu müstesna günü ve ayı birlikte idrak etmek, hem de halkımızın  yıllardır sürdürdüğü bir geleneği yaşatmak dedi. ÇANGIR, birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun özel günlerde daha da pekişerek sağlam temellere oturması gerektiğini ifade etti. Aşurenin asırlardır bu topraklarda yaşayan insanlara hep bereket ve dostluğu bir arada simgelediğini sözlerine ekledi.

halk-egitim
Muharrem Ayı Dolayısıyla Düzenlediğimiz Aşure Etkinliğimize Katılarak Bizleri Onurlandıran; Tuzla Kaymakamımız Sayın Ali Rıza Çalışır Ve Değerli Eşleri Güler Çalışır Hanımefendilerine Tuzla Belediye Başkanımız Sayın Dr. Şadi Yazıcı’nın Değerli Eşleri Dr. Fatma Yazıcı Hanımefendilerine, Ak Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci Ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine,Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı’ya Belediye Başkan Yardımcılarımız, Ahmet Çabuk, Mehmet Çelikel,Turgut Özcan’a Tuzla Nüfus Müdürü Ferdane Yılmaz,Tuzla Müftüsü Aşır Durgun Ve Müftülük Personeli Zeki Aksarı, Tuzla Toplum Sağlığı Müdürü Ahmet Karakaşlı. İşkur Müdürü Fahri Acar,Tuzla İlçe Spor Müdürü Tolga Demir,Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Seyhan Atcı,Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Meryem Yılmaz,Tapu Müdür Vekiline ,Sgk Müdür Gökhan Çıkrıkçı,Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdür Yardımcısı Cevdet Yavuz Darıca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Alparslan Şahin,Çayırova İlçe Şube Müdürü Bünyamin Köse Kartal İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tuncay Oruç,Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Soner Can,Hacı Osman Yırtıcı’ya Tuzla Belediyesi Müfettişleri Veysel Gökçimen,Hüsnü Göktaş’a Tuzla Belediyesi Birim Müdürleri Hüseyin Kömekçi,İlhan Çöpöğlu,İsmail Tokay,Hakan Postallı,Muammer Özdemir’e Tuzlaspor Başkan Yardımcıları Erkan Yavuz Atagün,Levent Ayaz’a Mahalle Muhtarlarımız Murat İlhan,Emel Başaran,Nevzat Özsoy’a Okul Kurum Müdürleri Adnan Aslan Adnan Sarıyıldız Ahmet Cinemre Ahmet Karakaş Alparslan Öz Alptekin Topal Avni Asıl Ayşe Palacı Bahri Arabacı Bülent Kara Cemil Yazıcı Ceyhun Aktürk Efrail Taşdemir Emin Altun Erdoğan Demiryürek Erkan Tunç Gökay Yılmaz Gökhan Özocak Hüseyin Güdücü İsa Kaplan Mehmet Esad Demirci Mehmet Tuncel Meral Mayır Mikail Acar Musa Okumuş Mustafa Arslan Mustafa Hançer Mustafa Yiğit Nebahat Türk Pınar Akyayla Ramazan Ercan Taner Hancar Veysel Uğur Çelik Müdür Yardımcıları Ahmet Tepe Ayşe Gülay Kırca Cemil Genç Durali Mor Ercan Öztürk Erhan Can, Ertuğrul Ayyıldız. İbrahim Demir Musa Kurt Recai Demir Salih Yüksel Kırcı Seray İç Şeyma Atalay, Tansu Kas Zafer Sönmez Zeynel Abidin Özsoy Kurumumuz müdür yardımcılarına, öğretmenlerine emeği geçen tüm personelimize teşekkür ederim dedi.

halk-egiitim

halk-egittim

halkk-egitim

halk-egittim

halk-egiitim

Share
507 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2