logo

18 Mart 2016

Belediye Personeli Yangın Tatbikatı Yaptı

Güngören Belediye personeli İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında aldıkları eğitimleri düzenlenen tatbikatla hayata geçirdi.

AHMET ÜNER

Güngören Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında belediye personeline yönelik çalışmalarına devam ediyor. Daha önce verilen eğitimleri tatbikatlarla hayata geçiren ve her an hazırlıklı olmak için çalışmalar yürüten Güngören Belediyesi personele yönelik yangın tatbikatı düzenledi.

Güngören Belediyesi’nin Gençosman Mahallesindeki, Temizlik İşleri, Veteriler İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün bulunduğu ek hizmet binasında gerçekleştirilen tatbikata tüm personel katıldı. Tatbikat, tüm müdürlüklerde aynı anda yangın çıkması, çalışanların bazılarının mahsur kalması ve kurtulması senaryosu üzerine hazırlandı. Yangın tableti ile duman çıkarılarak başlatılan tatbikat, toplanma alanında yapılan yoklamada içerde kalan personelin tespit edilmesi ve kurtarılması sonucunda, aldıkları eğitim ve talimatlar doğrultusunda, personeller tatbikatı başarı ile sonuçlandırdı.

 

Güngören Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında altı aylık periyotlar halinde tüm birimler ve çalışma binalarında tatbikat çalışmalarına devam edecek.

Share
368 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2