logo

16 Mayıs 2015

BAYAN NEBATİ VE BAYAN ÇİFTÇİ EV ZİYARETLERİNDE BULUNDU

unnamed222AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Şanlıurfa 1. Sıra Milletvekili Adayı Nureddin Nebati’nin eşi Özlem Nebati ve Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin eşi Sema Çiftçi Karaköprü ilçesinde bir takım gezi ve ziyaretlerde bulundular.

Bayan Nebati ve Bayan Çiftçi, ilk olarak ilçede bulunan Kuran Kurslarını ziyaret ederek bayanlarla sohbet ettiler.

Kuran kursu ziyaretinden sonra Bayan Nebati ve Bayan Çiftçi geçtiğimiz günlerde Karaköprü Belediyesi tarafından ilçe halkının hizmetine sunulan ikram çeşmesinden gül suyu şerbeti içtiler.

Bayan Nebati ve Bayan Çiftçi, daha sonra ilçede bulunan yardıma muhtaç evleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet edip sıkıntılarını dinlediler.  Bayan Nebati ve Bayan Çiftçi, gittikleri her evde yoğun bir sevgi gösterisi ile karşılandılar.

Bayan Nebati ve Bayan Çiftçi, son olarak Şanlıurfa’nın en büyük mesire alanına geçerek buradaki vatandaşlarla sohbet ettiler.

Gezi ve ziyaretler sonrası açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin eşi Sema Çiftçi, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati’nin eşi ile birlikte seçim çalışmalarında bulunduk. Yetim ziyaretlerinde ve yardıma muhtaç aileleri ziyaret ettik. Elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık. Bizlerden istekleri, ihtiyaçları ve şikayetlerini öğrenmeye çalıştık. Güzel bir gezi oldu” dedi.

Bayan Nebati ve Bayan Çiftçi’nin Karaköprü ilçesindeki gezi programına, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün eşi Betül Beyazgül, AK Parti Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Eda Çakmaklı, Karaköprü Belediyesi Kadın Meclis Üyeleri ve parti teşkilatında ki bayanlar eşlik etti.

 

Share
774 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2