logo

17 Temmuz 2015

Bayan Belediye Başkan Yardımcısı ,İftarda Yemek Servisi Yaptı!..

1Bakırköy Belediye Başkan Yardımsısı Margarit Dikme ,Bakırköy Belediyesi’ninnin Kartaltepe Millet Parkında verdiği iftara katılanlara ,kendi elleriyle yemek  servisi yaptı.

Bakırköy  Belediyesi’nce,her akşam ,Fildamı Parkı’nda 3 bin kişiye, Dr. Sadi Konuk  Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2.500 kişiye, sokak iftarlarında 2 bin kişiye, farklı günlerde metro istasyonu ve Pazar yakınlarında 1.500 kişiye  olmak üzere bir günde 10.000 kişiye iftar yemeği vermesinin yanı sıra ,Bakırköy – Kartaltepe –Millet Parkında da iftar verdi.

DSC_0643Bakırköy  Belediyesi ‘in,Bayan Başkan Yardımcısı Margarit Dikme, Kartaltepe  Millet Parkı’ndaki iftarı yönetti  ve  yemek  dağıtımında da bizzat kendisinin de çalıştığı iftar yemeğine,Kartaltepe mahallesinde ve yakın mahallelerde oturanlar,Bakırköy ve civarından gelen STK temsilcileri ,spor kulüpleri yöneticileri ,Yenimahalle Muhtarı Nihat Şahin ve azaları,Yazar Bensu Kaya,İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkan Vekili Ali Gündüz (Alo Afiş ) ,Organizatör Ahmet Önen ,ZEYÇED Kurucularından ,Şair- Gülser Bal ve basın  mensupları katıldılar.

Başkan Yardımcısı Margarit Dikme,iftar sofralarının ramazan boyunca herkese açık tutulduğunu ve bir ay boyunca 300 .000 kişiye iftar yemeği verdiklerini ifade etti.

Bakırköy  Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu’nun  çok istemesine rağmen Kartaltepe iftarına katılamadığını ve selamlarını  gönderdiğini  ifade eden,Başkan Yardımcısı Margarit Dikme,iftara katılan ve katılamayan tüm vatandaşların da Ramazan Bayramlarını kutladı.

İftarın ardından Belediye Başkan Yardımcısı Dikme ve konukları ,Bakırköy Belediyesi   “Botanik Park’ta Ramazan ayı boyunca her gün  düzenlenen “Geleneksel Ramazan Eğlenceleri”  konserine  geçtiler.

 

Share
607 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2