logo

22 Haziran 2016

BATI TRAKYALILAR , İFTARINI STADTA YAPTI!..

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi ile İstanbul Batı Trakya Spor  Kulübü’nün geleneksel iftarına, Batı Trakya Protokolü ve camiası stadı doldurdu.1

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi ile İstanbul Batı Trakya Spor  Kulübü’nün geleneksel iftarına katılım hayli fazlaydı.e2b71111-a040-4469-8002-9e4eae76ccf9

Batı Trakya Spor Kulübü Tesislerinde verilen iftara,B.T.T D.D. Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin ADALETOĞLU ve eski başkanlardan Mustafa RUMELİLİ, Ramazan ÇAKIR, Av. Burhaneddin HAKGÜDER ve Dr. Erol KAŞİFOĞLU, Milliyetçi Hareket Partisi MKYK Üyesi Özcan PEHLİVANOĞLU, CHP Zeytinburnu İlçe Örgütü Başkanı Metin DOĞAN, BATEV kurucu Başkanı Selahattin YILDIZ, İstanbul Barosu Genel Sekreteri Hüseyin ÖZBEK, RUBASAM Genel Başkan Vekili Süheyl ÇOBANOĞLU, AK Parti Zeytinburnu İlçe Belediye Meclis Üyesi Fatma YAZICI, CHP Zeytinburnu İlçe Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin ÜSKÜDAR, Selamettin YENİYOL, Düzgün KAYA. İl Genel eski Üyesi Yaşar DİNDAR, İlçe eski Meclis Üyesi İsmail TERZİ, CHP Zeytinburnu Yönetim Kurulu Üyeleri, Telsiz Mahalle Muhtarı Yakup TORAMAN, Zeytinburnu İhsan Mermerciler Dernek Başkanı Saadettin SÖKMEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Balıkesir – Gönen – Hodullular Denek Başkanı Adem KIZILCIK, Diyarbakır Çermik – Çüngüş Dernek Başkanı Nusrettin ASLANPENÇE, Kars Ardahan Iğdır Konseyi Başkanı Yakup ATAKAN, Kastamonulular Dernek Başkanı Ayhan AKDUMAN, Zeytinburnu Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Murat TUFAN, Zeytinburnu Çevre – Kültür ve Turizm Derneği ( ZEYÇED ) Başkanı Ali GÜNDÜZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ZEYÇED Kurucu Üyelerinden Derya AKKILIÇ ve Gülser BAL, Zeytinburnu Amatör Kulüpleri Birliği Başkanı Şenol YURSEVEN, Zeytinburnu Amatör Kulüpleri Kurucu ve İlk Başkanı Cenap ALTIOK, Yeşiltepe Spor Kulübü Başkanı İsmail ERARSLAN, Hürriyet Spor Kulüp Başkanı Rahmi EKŞİ, Tepebağ Kültür Spor Kulübü Başkanı Menan ÇAYIR, Telsiz Spor Kulübü Başkanı Turgay KALYONCU, Türk Kızılayı Zeytinburnu Şubesi Kadın Kolları’ndan Ayşe ARDA , Seviye AŞIR ve gönüllülerinden Yasemin TEKİN, BTTDD Zeytinburnu Şubesi eski Başkanı Av. Asım GÜVEN, İst Batı Trakya Spor Kulübü eski Başkanı Rıdvan AHMEDİN,  Eski hakemlerden Mehmet GENÇOĞLU, Rumeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Atilla BAYKAL, Rumeli Halk Türküleri Sanatçısı Salih CAN, Duayen gazeteci Mehmet ALPAY,Yeni Batı Trakya Dergisi İmtiyaz Sahibi Süleyman Sefer CİHAN, Tarık TUNCEL, BTTDD ve Spor Kulübü Genel Kurulları Divan Başkanı Av. Hasan YAZICI, BTTDD ile spor kulübü eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri, işadamları, sağlık ve eğitim camiası ile  yüzlerce davetliler geleneksel olarak düzenlenen   iftara iştirak ettiler.

BTTDD Zeytinburnu Şube Başkanı Besim İSMAİLBAŞA, İst. Batı Trakya Spor ve Gençlik Kulübü Başkanı Hakan GÜLER, Rumeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Atilla BAYKAL, İstanbul Barosu Genel Sekreteri Hüseyin ÖZBEK ve BTTDD Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin ADALETOĞLU hem genel olarak Batı Trakya Türklerinin içinde bulundukları ülkesel konumları ve güncel hareketlenmeler konularındaki ciddi ve mezalimin içerik anlatımlarında bulundular.

İftara katılamayan AK Parti Giresun Milletvekili Osman Aşkın BAK ve İstanbul Milletvekili Halis DALKILIÇ, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali TANRIYAŞÜKÜR, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali DÜŞMEZ ise mesaj ve telgraf göndererek tebrik ve kutlamalarda bulundular.

Share
287 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2