logo

22 Şubat 2016

BAŞKANLAR KAYNAK YAPTI, BOYA SÜRDÜ

bc3305c0-e6c9-4971-9e6e-8730e8cb246bBakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköy Belediye Meclisi’nin aldığı karar doğrultusunda Saltukova Belediyesi’ve verilmesi kararlaştırılan 27 kişilik midibüsü teslim almaya gelen Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş ile Bakırköy Belediyesi atölyelerini gezdi.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş burada banklara boya sürdüler, bir okul için yapılan demir kapıya kaynak yaptılar, marangozhanede hızarın başına geçtiler, baskı merkezinde bilgi aldılar.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Zonguldak ili, Çaycuma ilçesi, Saltukova Belediyesi bizim kardeş belediyemiz. Biz de kardeş belediyemize elimizden gelen tüm desteği sunmaya çalışıyoruz. Belediye Meclis kararıyla verilen 27 kişilik midibüsün Saltukova’ya hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca bugün Zerrin Başkanım ve emekçi arkadaşlarımızla ; atölyemizde kaynak yaptık, boya sürdük, hızarın başına geçtik. Bu da bizim için değişik bir deneyim ve büyük keyifti.

Share
230 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2